Додано
13.10.24 01:46:56
Пробачення подружньоЇ зради.
Вітаю!
Хочу обговорити таке важливе питання, як пробачення подружньої зради. Чи допустимо воно взагалі?
Якщо запитати мене, то відповім однозначно «ні», бо вважаю, що розбиту чашку не склеїш.
Але маю знайомих, які прощали заради кохання. Причому, як жінки, так і чоловіки. Дехто вибачав тому, що боявся змінювати власне комфортне життя. Інші це робили заради дітей. Маю й тих, хто закривав очі, не бажаючи залишити багатого чоловіка.
Та були й такі, які помстилися потайки й жили собі далі, відчуваючи справедливість.
А як до цього ставитесь ви? Чи змогли б вибачити вашому партнеру?
Пропоную це питання на обговорення, бо пишу роман на тему подружньої зради та ïï наслідків.
Поділіться, будь ласка, вашою думкою.
Тетяна Олiйник
273
відслідковують
Інші блоги
Після зради колишнього вона провела ніч з незнайомцем, а на ранок втекла. Згодом виявилося, що це - її новий бос. Що ж далі? Скоріше читайте, ще й з шаленою знижкою! "Мій новий бос" — Я зроблю так, що колишній
Вітаю! Сьогодні діє знижка на зимову історію кохання. ✨✨✨ — Микито! — Неоднозначно покликав товариш. — Ти на котрій, з цих красунь завис? Крук важко видихнув, на силу перевів погляд на мера. — На Вишневській.
Всім привіт! Новий розділ Химер Калітрасу прибув за розкладом. У ньому трохи полунички, хтиві жриці і вибухове кохання. Буквально, вибухове. — Живеш занадто скромно як на копа-контрабандиста, — мурликнула
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні я хочу поділитися з вами неймовірною новиною. Моя книга «Темні лінії» офіційно стає частиною чарівного літературного марафону «Мелодія кохання», який проводять авторки
Пані відкинула з обличчя темну вуаль і витерла блискучу сльозу мереживною хустинкою. Останні промені сонця розрізали туман, насичуючи її сльози своїм світлом. Через це здалося, ніби вони були з чистого золота. Белла перелякано
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНе хочу бути категоричною, але швидше "ні", ніж "так". Тому, що все одно, це не забудеться. Будеш придивлятись, чи немає якихось слідів або запахів парфумів. Чому затримався. Таких "чому" буде багато. І тоді або постійне з'ясування стосунків, або мовчиш і "виїдаєш" себе зсередини. А якщо ще діти є свідками всього, то який для них буде приклад.
Ніка Цвітан, Ви маєте рацію. З огляду на досвід своїх знайомих можу сказати, що життя перетворюється на суцільні тортури як для себе так і для партнера. Хоча маю й таких, які живуть пiсля всього душа в душу, але то скоріше за все, варіант з таємною помстою)) Дякую за вашу думку!
Скажемо так - поки самі через це не пройдете - не дасте відповіді. Те що зараз вважаєте «абсолютне НІ», завтра може бути іншим. Не кажу про вас чи про себе.
По суті, вам треба просто зібрати статистику.
Євгеній Шульженко, Так, я про статистику. Але погоджуюсь з вами з приводу того, що теорія і практика рiзняться. Не думала про це ранiше, та ви нагадали. Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати