Пограємо у гру? [ або ] Різні бачення.

Вітаю, колеги.
Пропоную маленьку гру)
Нижче ви можете побачити зображення, яке згенерував ШІ.

Але що робити далі?
~ подивитися на зображення;
~ подумати, що відбувається на ньому, якщо це стоп-кадр, що було до, що відбувається зараз та що буде відбуватися після;
~ написати у коментарях свою коротеньку історію за цим зображенням, своє власне бачення.


РЕКОМЕНДАЦІЯ: не раджу читати відповіді інших учасників, допоки не написали свою.

Нижче залишу своє бачення.

Усім натхнення та любові до себе)
Чекаю з нетерпінням ваше бачення!)

P.S. Не забувайте вказувати посилання на цей блог, якщо вирішите ділитися цим блогом у себе.

Кожного разу, як приходить тепла рання осінь, мені хочеться змінити цей світ. Ця осінь не стала винятком.

— Якщо хочеш змінити світ, то почни з себе! — твердо заявила собі я та пішла на пробіжку.

Маршрут був обраний швидко. Я живу на околицях міста, тож пробігтися на самоті, у повній тиші, вдихаючи гіркуватий аромат сосен, був ідеальним варіантом. Музику вмикати не хотілося. Спів птахів підіймав настрій та бадьорив з самого ранку. Я робила крок за кроком відчуваючи легкість у своїх руках. Я насолоджувалася собою. Допоки не почула якесь шарудіння позаду себе. Не збавляючи швидкості я обернулась на звук, але там мене зустріла пуста поодинока стежка.

«Напевно, звірі у лісі» — подумала я та побігла далі.

Шарудіння повторилося знову. В цей раз я навіть не стала повертати голови. Цей звук ставав все ближче й ближче. Здається, чиїсь кроки почулися позаду мене. Я зупинилась та якийсь час так і стояла, дивлячись прямо перед собою, у спробах заспокоїти своє серце, яке так і норовило вистрибнути із грудей. Порахувавши про себе до десяти, зробивши декілька повторів вдихів та видихів, я оберунлась.

Прямо переді мною, десь за двадцять метрів стояв чорний силует, який нагадував чоловіка у дощовику. Я не бачила його очей, але відчувала, як його погляд заглядає мені у душу. Чорний силует почав йти на мене. Мої ноги скам’яніли від страху, але я змусила їх рухатися, розвернулась та побігла вперед.

Я бігла щосили не обертаючись, але все одно чула швидкі кроки позаду себе. Він переслідував мене. Дихання вже збилося, але я бігла далі. В одну мить, здається, я навіть почала чути його тяжке дихання позаду мене. Як раптом, щось тверде вдарило мене у спину розрізаючи шкіру. Теплий тоненький струмок почав стікати по моїй спині. Ноги перестали слухатися мене та я впала.

— До зустрічі на тому світі, спортсменочка, — почула я мерзотний чоловічий голос біля свого вуха та мої очі заплющилися.

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Хто ще поділиться своїм баченням цього зображення?)

avatar
Олеся Глазунова
03.10.2024, 22:15:48

Я прийшла на роботу вчасно. Сьогодні необхідно зробити усе правильно, бо керівник на мене вже й так поглядає скоса...
Упс, а де мій телефон? Ні, тільки не ЦЕ!!! Невже я, коза, його дома забула? Думай, Лесю, думай! Точно! На підзарядці.
Що лишається: руки в ного та ракетою за телефоном.
Біжу, мов навіжена, парком, люди на мене озираються, напевно думають, що я спортсменка...
Угу, якраз. Забудькувата трохи, але ніхто ж не ідеальний.
Неслася, мов за мною собаки бігли. Зайшла до підїзду, бо сусідка з песиком йшла на прогулянку, стою біля дверей своєї квартири та гіпнотизую двері...
Ключі ж я на роботі лишила...

Показати 3 відповіді

Олеся Глазунова, Ахахаха:)

avatar
Рухтіна Аріна
03.10.2024, 21:48:47

Дихай рівно. Вдих-видих. Чи чуєш ти, як навколо гомонить нічний ліс? Чи він вболіває за тебе, чи передвіщує поразку?...
***
Змагання не йшли в мене з голови весь день. Та й як можна було про них забути, коли це найважливіший день мого життя! І не тільки мого: кожен юнак в Академії був мов на голках, а від назви "Марафон Життя" по шкірі пробігали сироти. Однак пробігти цей марафон означало приєднатися до гільдії захисників, переїхати дт міста та почати свою кар'єру. Поразка ж означала лише одне - смерть. Після світанку ніхто не виходив з Туманного лісу живим.

Показати 2 відповіді

Рухтіна Аріна, Ваууу, дуже цікаво!) дякую))

Колеги, якщо букнет не пускає все у один коментар, то діліть на декілька: частина у перший основний коментар, інші частини у відповідь на свій коментар!)
З нетерпінням чекаю ваших оповідань)

Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Останні години знижки!
Нагадую: залишилися останні години знижки на книгу «Мама для доньок фермера» Встигніть придбати цю сімейну історію за зниженою ціною — всього 68 грн! Самотній фермер, дві маленькі донечки,
Непокірна для мільярдера. Знижка.
Привітик! Сьогодні, протягом доби, діятиме знижка на палку історію НЕПОКІРНА ДЛЯ МІЛЬЯРДЕРА. Неймовірна історія 18+ яка розповідає про талановиту скрипальку Поліну та багатого мажора Євгена. Протягом роману матимуть
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
Землянка в Топ і Бестах!!! Дякую Вам!!!!
Шановні читачі, у мене сьогодні свято!!!!!!!!! Книга потрапила в ТОП і в Бести!!! Ураааа!!! Дякую Вам!!! І бажаю всім приємного читання!!!!!! https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Хейлі і подумати не могла, що невдала нічна поїздка обернуться
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше