Додано
26.04.26 18:37:11
Анонс Флешмобу "Мелодія Кохання"
Всім Привіт!
Нехай ця мелодія звучить у ваших історіях, у ваших віршах, у ваших серцях.
Запрошую взяти участь у нашому спільному з Крісті Ко флешмобі «Мелодія кохання»!
Кохання — це мелодія,
що народжується в тиші серця,
це пісня, яку чує душа,
навіть коли мовчать слова.
Воно — у ніжному дотику,
у погляді, що розуміє без зайвих
питань, у теплі, що зігріває
навіть у люті холоди.
Кохання не потребує гучності,
бо його чути в кожному ритмі
життя, у кожному подиху,
у кожному «я поруч».
Нехай ця мелодія звучить у ваших історіях, у ваших віршах, у ваших серцях.
Пишіть про те, що надихає, що дарує крила, що змушує повірити в дива щодня.
Діліться своїми історіями — і нехай разом ми створимо симфонію кохання, яка торкнеться душі кожного та кожної.
Умови флешмобу «Мелодія кохання»:
Старт флешмобу: 1.06.2026.
Сюжет: головною в книзі має бути любовна лінія.
Статус: книга має бути новою або опублікованою не раніше 1.04.2026.
Творче доповнення: за бажанням можна створити пісню або вірш (не обов'язково).
Жанри книг: Сучасний любовний роман, жіночий роман, любовний роман, короткий любовний роман, історичний любовний роман, любовне фентезі, любовна фантастика, романтична еротика, детектив, трилер.
Тож запрошуємо всіх охочих долучитися до нашого літнього та натхненного флешмобу про кохання!
Дякую за увагу! ❤️❤️❤️
Долучитись можна написавши комусь з нас на елетронну пошту, яка є на сторінках!
Тетяна Степанкевич
314
відслідковують
Інші блоги
Таксі приїхало, і Андрій пішов за мною мене проводжати. Ми зупинились біля авто.
— Люся! Ти неймовірна жінка! Мені дуже сподобався вечір із тобою, — підійшов він ще ближче до мене.
— Дякую, але не варто! Андрію, я
Але твій власний приклад... Кет. Вальс крові Ну і в чому Катя не права? "Оберни..."
Другорядні персонажі із книги "Драконячий шлюбний контракт"...але не в іншх книгах☺️ Загалом, я дуже люблю і сама читати, і писати, про долі героїв, які переплітаються...камбек в майбутніх книгах...або ж народжується
Таємниці, зброя та кохання Золотої доби Шановні читачі! Нашу подорож крізь віки продовжено. У книзі «Стіна пам'яті» триває публікація ЦИКЛУ III. ЗОЛОТА ДОБА ТА СВІТЛО ХРИСТИЯНСТВА. Цього разу на вас чекають чотири
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.

29 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМоя маленька книга "Весна, кохання і родинні посиденьки" вийшла якраз 1 квітня. Але за жанром, схоже не підходить, бо там "Гумор" і "Підліткова проза"
❤️❤️❤️
Яна Тарасевич, ♥️♥️♥️
Вітаю і успіхів марафону❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Дякую♥️♥️♥️
Дуже цікавий марафон! Хай збере гідних учасників❤️
Аса Шель, Дякую♥️♥️♥️
❣️❣️❣️
MargFed, ♥️♥️♥️
Цікава ідея. ✨
Бажаю успіхів всім учасникам❤️❤️❤️
Alika Ost, Дякую♥️♥️♥️
♥️♥️♥️
Кі Цуне, ♥️♥️♥️
Дякую тобі за мотивацію та натхнення на цей марафон. ❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дуже дякую))) мені неймовірно приємно✨⭐✨✨⭐
Вітаю! Чудова ідея ❤️
Тетяна Степанкевич, ❤️❤️❤️
Цікаво
❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Кора Лайт, ✨✨✨
Цікавий марафон ❤️
Кері Блек, Дякую))) будемо раді бачити)
Хм... Заінтригували ❤️❤️❤️☺️☕
Аріда Демоніар, Це ж добре✨✨✨
Впевнена, це буде цікаво❤️
Белла Ісфрелла, Щиро дякую ⭐✨✨
Вітаю з таким чудовим марафоном! ❤️
Мельська Наталі, Дякую ⭐✨✨
О, вітаю з марафоном ♥️
Катерина Винокурова, Дякую ✨✨✨
Це просто супер! Вітаю і чекаю на марафон!
Тетяна Степанкевич, Дякую за такі прекрасні слова, з задоволенням візьму участь, якщо щось напишу ))))
Успіху✨❤️
Ірина Саха, дякую (✿◕‿◕✿)
Вітаю і бажаю успіхів!♥️♥️♥️
Анна Лір, Дякую❤️❤️❤️
Успіхів ❣️❣️❣️
Діана Лисенко, Дякую❤️❤️❤️
Успіхів! ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, Дякую❤️❤️❤️
Успіхів.♥️♥️♥️
Лія Світова, Дякую❤️❤️❤️
Гарне, світле, ніжне - бажаю успіхів! Завжди підтримаю коментарем!❤️❤️❤️
Леля Карпатська, Дякую❤️❤️❤️
Кручу на вуса ( ой вибачте.. на локон) інфу і думаю поки)))
Олена Родан, чекаємо)))
Як гарно ви написани про кохання ♥️
Кіт Анатолій, То все Крісті Коヽ(✿゚▽゚)ノ
Успіхів)))
Стасія Мун, Дякую❤️❤️❤️
Успіхів флеш-мобу та авторам!❤️
Кайла Броді-Тернер, Дякую❤️❤️❤️
Класна ідея ❤️ Бажаю багато учасників і читачів ❤️
Джул, Дякую❤️❤️❤️
Щось круте намічається! Успіхів ❤️❤️❤️
Ганна Літвін, Дякую)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати