Додано
03.10.24 02:51:36
Кажуть ночами гарні думки не приходять. Брешуть?
Спати ото вже треба, а мені така думка у голову прийшла, а чи не написати мені приквел до Одного випадку?
До речі я трохи ще вичухала книгу, і ті хто її читав з такою кількістю помилок - мої вибачення! Зараз має бути краще.
То що, як думаєте, чи варто повертатися до подій, які трохи описані в книзі, але, як на мене, не відкривають всієї картини?
Хотіли б більше дізнатися про Метта?

Анна Тапок
64
відслідковують
Інші блоги
Естетика третьої книги! Ось і назва: «Серце в полоні тліючого попелу» Накидайте свої реакції: чи чекаєте ви продовження історії Монтеллі?
Я давненько нічого не писала в блозі. І, чесно кажучи, трохи хвилююся, натискаючи кнопку «Зберегти». Останні місяці були дуже насиченими. Багато що відбулося та змінилося, але одна річ залишилася незмінною — я продовжувала
«Поліція не допоможе. Поліція вже тут». Ласкаво прошу до нової історії «Крихітко, біжи». Тут монстри не чатують під ліжком і не виходять із темного лісу. Вони сидять поруч за одним столом. Усміхаються. Носять
Любі мої, привіт! Ну що, ви готові до порції чистого адреналіну та емоцій, які зашкалюють? Наші герої вирішили влаштувати нам справжню пожежу, і я просто не можу мовчати. Поки книга «Не твоя дитина. Повернення тирана» перебуває
Дорогі читачі, Дружба героїв роману «Квіти апельсина» починає тріщати по швах. Бо як виявилося, найнебезпечніші прохання народжуються з наївності. Мелані була впевнена, що звертається до друга. Просто до людини,
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиБуло б цікаво про нього почитати :)
Анна Тапок, Це так))
Приквел - це завжди новий подих, погляд зі сторони, «не сказане». Якщо є таке бажання - зробіть! Якщо казати про фільми, то інколи приквели виходять навіть цікавішими)
Анна Тапок, Я згадаю - обовʼязково напишу. Був один, давно дивився
Мені здається, як вже автору прийшла в голову така ідея, то...) Самій нещодавно стукнуло – чи не написати окремо історію про Рейчел МакАдам – войовничу подругу Хейлі з "Голого щастя"?
Анна Тапок, Дякую!
Звісно треба писати)))
Ніка Цвітан, Значить буду писати)
Дякую)
Якщо прийшла цікава думка, хапайте її і втілюйте.
Єва Ромік, Дякую за підтримку)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати