Додано
28.09.24 20:35:49
Перший твір
Дорогі читачі, хочу звернутися до вас з деяким проханням. Я пишу свою першу книгу та знаю, що мені необхідно ще багато над чим попрацювати. Також я чудово розумію, що не наберу багато переглядів, але все ж хочу попросити та вибачитися. В моїй книзі можуть бути помилки, які я можу випадково пропустити, тому прошу вибачення, якщо доставляю вам цим незручності. Вітаю критику, але без грубих висловів та образ, також буду рада отримати поради від уже навчених авторів, які тут не перший рік. Я буду старатися писати краще, оскільки знаю про непродуманих персонажів та світу в цілому
Свята Азалія
55
відслідковують
Інші блоги
Сьогодні діє знижка на "В полоні блискавки" ------------------------------------------------------------------ МОРВЕЙН Стукіт в двері. Я не поспішаю відповідати, насолоджуюсь моментом. Бо це єдині двері, в які мій брат стукає і смиренно
Зовсім скоро, буквально через кілька хвилин з'явиться моя нова книга:
Вітаннячко, хлопці й дівчата! Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ⚓ хто такий корабельний маг, чи можна його отруїти і що за це буде; ⚰️ як воно - подорожувати вітрильним кораблем, коли ти дитя технічного світу,
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Всім привіт! Запрошую до оновлен двох книг. ✨✨✨ — Я беру паузу, — упівтону відповідаю. — Міє, ти не можеш... Це просто неприпустимо, — гримає юнак, а тоді, нахилившись ближче до мене, тихіше кидає: — Ти
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, є багато програм, які перевіряють тексти на помилки. А також є словник з синонімами та не тільки. Їх теж багато. Можу вам порадити користуватися цими сайтами. Перевірка на помилки "LanguageToo"l та один з сайтів синонімів "Горох". (це ті, якими користуюсь я) Успіхів вам у написанні книг :)
Вікторія Грош (Rouce), Дуже дякую, обов'язково перегляну їх
головне не зупинятися і тоді все буде)
Дорогу підкорює той, хто іде)
Анна Тапок, ❤️
Особисто я не побачила якихось прям хейтерських коментарів під вашою книгою. То за що ви вибачаєтесь? Хочете писати — пишіть. Якщо потребуєте конструктивної критики — можу глянути, якщо також завітаєте на мою сторінку. Все насправді простіше, ніж здається. Не сприймайте це життя занадто серйозно
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати