Додано
18.09.24 19:10:32
Плутаються літери на клавіатурі. Вибачте.
Доброго вечора всім добрим людям!
Рівно 100 років нічого не писала в блозі.
Сьогодні прям сильно захотілося поділитися.
Тільки-но писала 50 і 51 главу "Я не боюсь своїх бажань". Досі дрижать руки. Чесно. Не могла набирати нормально текст. Може це я, звісно, така чутлива натура (є таке, але наче не дуже), проте мені здається вийшло непогано, пробираюче. Може в чомусь перебір. Не знаю. Повторюсь, може це щось моє субʼєктивне. Сподіваюся, напишете мені в коментарях, як вам.
Гарного спокійного вечора! Бережіть себе та своїх рідних.
Зараз на повторі ця пісня. Під неї пишу.
Міа Натан
595
відслідковують
Інші блоги
А якщо найбільша небезпека виглядає як турбота? Чи помітили ви момент, коли Лілі вперше відчула, що щось не так? Цікаво, чи збігаються наші спостереження. Нова глава роману «Поки я мовчала» вже на Букнет та
Вихідні дні мають бути приємними! Тому, несу приємні знижки одразу на дві книги! КОРОЛІВСЬКА БУНТАРКА, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ Що гірше: шлюб, про котрий ти навіть не думала, чи звинувачення у зникненні королівських грифонів? Бути
Наша п'ятірка друзів з книги "Розлом Морського Диявола. Перша жертва". знайшли у своєму будиночку загадкову збірку легенд. — Хлопці! — вигукнув Оскар. — Дивіться-но, що я тут знайшов! Ми звернули
З днем Конституції України, дорогі читачі. Сьогодні я, нарешті, допрацювала Золоту принцесу, тепер вона від першої особи. Я деякий час думала, та вирішила, що так вийде ще краще показати двох закоханих людей (істину пару),
Запрошую вас до новинки - ,,У полоні пристрасті ''. Перший розділ вже на сайті. Приємного читання.
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюба Міа, я готувалася побачити твоє відео чи буктрейлер твого виробництва. Вони в тебе дуже чуттєві та динамічні. Але трек, що тебе надихає, теж суперовий.
Оксана, Значить зроблю відео або буктрейлер під цю пісню. Лишень треба відеоряд підібрати. Й час знайти. Чесно кажучи, у мене у самої є величезне бажання зробити нове відео.
Класна пісенька! Мені зайшла. Але головне, що ж ти там вже понаписувала? Гадаю, щось зубодробильне. Фірмовий стиль Мії Натан. Чекай, 50, 51? А сьодні яка була? Здіваєшся?!
SunnyBunny, Ага! ; )
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати