Додано
20.08.24 00:59:45
Останні штрихи "Головного болю мага вогню"
Вітаю всіх!
Фінальна глава ГОЛОВНОГО БОЛЮ МАГА ВОГНЮ опублікована. Сьогодні триватиме процес редагування, тому, якщо у вас виникнуть якісь проблеми з главами - перезавантажте додаток, або зачекайте, поки в ньому все синхронізується - інколи це відбувається через якийсь час.
Хто очікував на завершення книги, роздумуючи чи купувати - ви ще встигаєте придбати книгу за меншу ціну. Вже сьогодні вона відправиться на модерацію, після чого надійде у продаж з більшою ціною.
Ну, а продовження історії буде опубліковано як завжди опівночі: запрошую до "Головної тіні мага вогню"!

Всім приємного читання, миру й спокою!
Лара Роса
2342
відслідковують
Інші блоги
Час летить із неймовірною швидкістю, і я щиро шкодую, що не можу частіше ділитися з вами спойлерами. Але обіцяю періодично забігати сюди з маленькими сюрпризами та цікавими уривками. ✨ Тож сьогодні ловіть спойлер
– По-перше, – зібравшись врешті з думками, почав Володар. – Припини називати шановного некромайстра Рінго “Нер-Зулом”. Це не його ім’я, і я не знаю, звідки ти це взяв… Але, просто припини. Він може образитись,
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels – Як ти врятувалась? – Тікала знову. Та всі погляди були прикуті до мене. Я боялась висуватися,
Друзі, важлива новина. Нарешті сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман Обрати наречену. Маскарад сердець Прошу вас підтримати мене! Мені дуже важливі покупки першого дня. Ціна саме для вас знижена, тож поспішіть придбати
Кожен розділ книги — нове відкриття: як українська мова вміє бути точнішою й багатшою. Московське пузы́рь — яскраво багатозначне слово, яке охоплює різні фізичні й образні реалії: анатомічний орган, повітряне
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОх, з нетерпінням чекаємо нової книги!
Адже остання глава першої книги так інтригує!!!! Натхнення талановитій авторці!!!! ❤️❤️❤️
Лариса Бондарчук, Дякую, Ларисо!!! Обіймаю тебе міцно!!! Все навзаєм)))
Ой....я дуже чекаю продовження))) дуже...ти знаєш))
Інна Турянська, Я пишу!))) Може й два розділи одразу дам - як натхнення спрацює))) Дякую, сонечко!)))
Побігла)))
Наталка Черешня, Та не біжи! Встигнеш)))) Дякую, Наталочко!)))
Уф, чекаємо продовження! Відчуваю, потріпаєш ще нерви добряче наших бусінкам...
Юлія Міхаліна, Ні-і-і! Він туди заліз не питаючись й теж у тіні ховався до останнього))))
Дякую! Було весело,сумно, хвилююче і цікаво! ❤️
Nata Bond, Дякую Вам! Я старалась, щоб було все ж більш весело)) Але, як не знати, що таке сум, то й радість не буде такою яскравою)))
Мммм,уе була шалено-еласнюча пригода!!! ❤❤❤ Дякую!!!)))
І помчали в нову!!! ❤❤❤
Олена Гушпит, Дякую!!! Мчимо без перепочинку!)))
Вітаю із завершенням першої книги❤️
То було фантазійно, Ларо!
Щиро дякую!
В очікування нової книги, бажаю легкого пера та невтомної музи❤️
Halyna Shchyrba, Величезне ДЯКУЮ за підтримку!!! Це дуже надихає писати далі! Муза вдоволено муркоче й клацає бігом по клавіатурі))))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати