Додано
19.08.24 16:47:09
Рекомендація і знижка
Вітаю, шановні читачі!
Нещодавно я дочитала пригодницьке і романтичне фентезі "Готель Світів" від Ді Мія. Це перша її опублікована на Букнеті книга, тому хочу підтримати її творчість. В історії ви зустрінете яскравих героїв, чарівні пригоди й загадки. Особисто для мене книга виявилася затишною і теплою (хоча в останніх розділах ми все ж бачимо, що ця історія не без втрат).
Персонажі харизматичні, зі своїми таємницями, присутній гумор. Мені подобається, як у книзі показується дружба і підтримка між рідними й близькими. Їхні почуття розумієш і віриш їм. Це перша книга з дилогії, наступна книга обіцяє подорожі по інших світах, тож я чекаю продовження :)
Також є невелике оповідання з деякими героями книги (як раз з одним із моїх улюбленців :) ). Його почитати можна тут: "Одна година на бажання" (картинки клікабельні)
А вже завтра 20.08.24 діятиме знижка на книгу "Вартові Міста Каштанів".
Випадкова зустріч на вулиці з хвостатим незнайомцем відкриває перед героїнею зворотний бік Києва і втягує до павутини інтриг його мешканців…
Аврора Лимонова
1061
відслідковують
Інші блоги
Всім привітик!✋
На книгу ІГРАШКА ТИРАНА відкрито передплату, і....я вважаю що вам варто якомога скоріше придбати цю книгу, поки вона коштує так дешево.❗Адже це буде величезна (планується БІЛЬШЕ НІЖ СТАНДАРТНІ 150 СТОРІНОК)
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Цей марафон я вже проводила двічі, і щоразу він показував чудові результати. Тому вирішила зробити його регулярним — раз на один-два місяці. Його мета — взаємне читання, підтримка авторів та знайомство з новими книгами.
...У будь-якому разі бачив в якомусь із блогів подібне як ідею, типу: „Що б сталося, якби автор опинився у власному створеному світі“. Викладаю свої пригодницькі хроніки: Світ тут



2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійтиа хвіст?! де хвіст?!
Аврора Лимонова, Ех...
Вааай, щиро дякую люба, за рекомендацію! Мені дуже приємно! Обіймаю! )) ♥️
Ді Мія, ❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати