Додано
13.08.24 14:15:03
Які персонажі вам подобаються?
Мені цікаво, яких персонажів ви полюбляєте зустрічати в творах? Маю на уваці характер. Мене, наприклад, притягують сильні персонажі, яких намагаються ламати, але своєю волею вони незламні. Також щоб мали своє минуле, можливо трагічне. Так, щоб це був видимий відбиток на тілі або психіці.
Якщо ж це слабкий невпевнений персонаж, тоді я чекаю, що з часом він "виросте". Той автор, що робить таку махінацію мега крутий, тому що слідкувати як змінюється манера поведінки та відношення до усього світу нашого героя дуже цікаво.
Кого любите ви? Можливо критерії по статі відрізняються, чи має бути певний вік? Пишіть, цікаво поспілкуватись.
P. S. А ще я люблю психів. Ха-ха.
Варвара Кай
3
відслідковують
Інші блоги
Друзі, вітаю! Сьогодні випустила новинку ✨❤️ "Ботанка для мажора" ❤️✨ на конкурс "максимум хімії". Знаю, що ви в мене більше по таємним дітям, але це буде дуже крута книга, обіцяю! Я прямо загорілась
Марафон літнього читання набирає обертів! Моя книга «Безлюдний острів» теж долучилася до цього неймовірного марафону. Літо – час, коли душа просить романтики, пригод, гарячих емоцій, нових знайомств, запаморочливих
Друзі, Троп «від дружби до кохання» – основна тема мого історичного любовного роману «Квіти апельсина». Багато років Джордж та Мелані були лише друзями, довіряли одне одному та проводили багато часу разом. Проте
Привітики(≧∀≦)ゞ А ось і обіцяне оновлення!!! Так ще й гаряче!!!(¬‿¬) Що аж перила падають. Запитаєте які? Дізнаєтеся вже сьогодні( •̀ ω •́ )✧ ✨❤️Вампір і слова снів: коли поцілунок розмовляє правдою❤️✨ А
Вітаю мої любі! Сьогодні я хочу розповісти про свою нову книгу «Жінка з ароматом спокуси». Це історія, яку я писала важко. Бо вона про те, як помста може зруйнувати тебе сильніше, ніж сам злочин. Рената знаходить
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиГероїв зі своїм внутрішнім стержнем і мотивацією, які роблять щось не просто тому, що так прописав автор.
Варвара Кай, Скоріше, власну мораль
От саме цікаве, що доволі складно дійсно зробити, це слабка людина, що проходячи тернистий шлях - стає сильною, впевненою і рішучою. Але потрібно обережно це робити, щоб не було ривків.
А от коли персонаж на початку сильний та мега крутий - це вже книги про Джеймса Бонда. Не дуже цікаво
Євгеній Шульженко, Я згідна про плавний перехід. Це дуже тонка робота, яку може провести автор зі стажем.
Якщо нам представляють персонажа, який ідеальний у всьому то це точно не моє чтиво. Та навпаки, якщо перед нами слабак, об якого ноги витирають та він постійно соплі жує, нічого з цим не роблячи, то це теж відштовхує.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати