Найболючіший та найжорстокіший розділ

Всім привіт! Радий знову презентувати новий розділ до книги "Таємниці дому пані Дорсет" в якому я відобразив цілий спектр різноманітних емоцій. Неоднозначний образ пані Дорсет викликає у нас і співчуття, і гнів за її жорстокі вчинки, але ми бачимо, що жінка, в першу чергу, намагається переконати саму себе в тому, що вона все робить правильно та виправляє жахливу помилку свого минулого. До того ж, в декількох розділах вже з'являлася родина Кастелорів, у якої дуже складні стосунки із Сесілією. З одного боку їх теж шкода, враховуючи те, що станеться в новому розділі, але ті, хто читав уважно п'ятий та восьмий розділи, можуть вже подумати над вчинками обох Кастелорів, їхніми словами й самим для себе вирішити чи правильно вони ставилися до Сесілії. 

А ще новий розділ яскраво дає зрозуміти, чому я не працюю з нейромережами саме при написанні книг))) Бо там далі буде надто жорстокий момент, а боти засуджують такі сцени і не бажають їх генерувати? Ось чому людський фактор ще досі актуальний і хорошу книгу можна написати, тільки приклавши до її написання купу власних зусиль і витративши на це купу часу. Також, сталося так, що саме цей розділ в мене асоціюється з певним часом, коли я вже передчував, що сильні постріли знесуть нам світло та зв'язок назавжди і квапився дописати цей розділ, хоч мені багато хто радив відпочити. Якби відпочив, то я забув тоді всі сюжетні повороти, які хотів вказати у книзі, тому змусив себе три ночі підряд сидіти над написанням книг. Пишеш собі, а над дахом будинку снаряди свистять. Скажу, що кожен такий свист збиває з думки і буває так, що декілька разів одне й те ж саме думаєш перед тим, як написати. Це було складно, але я зміг закінчити книгу до настання правдивого пекла. Чого вже не скажеш про нову книгу, яку я готую, бо в ній пролог та перший розділ мені довелося писати від руки без світла та інтернету, бо моїм інтернетом була моя голова?

З новим розділом можна вже ознайомитися за посиланням:

https://booknet.ua/reader/tamnic-domu-pan-dorset-b422346?c=4621560

А хто ще не читав цю книжечку про містичне місто, ритуальні вбивства та розслідування, то раджу починати з самого початку:

https://booknet.ua/book/tamnic-domu-pan-dorset-b422346?tab=chapters

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Золоті фантазії
Елевонда. Рада приєднатися до чудового флешмобу Золоті фантазії, організований талановитою авторкою Віккі Грант. Фантазія – це найбільш дивовижне, що існує в нашій реальності. Вона дозволяє побувати
Невеличке продовження Затемнення
Ну, зовсім невеличке)) Після завершення Дзена я писав, що в цій серії планується ще кілька оповідань, і це - перше з них. Воно, власне, про Дзена і Тріну - коли вони вже в усталених стосунках і на новому місці. Твір невеличкий,
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Знижка -25% на "Дитину для колишнього"!
Друзі, сьогодні діє знижка на мій бестселер - "Дитина для колишнього"! Тут дуже незвичайні герої, зворушливі почуття і часом аж хочеться дати героям прочухана за те, що вони такі нездогадливі) Різниці
Рецензія. Сергій Більцан "Темні історії Малефича"
За домовленістю з автором, мій відгук-рецензія на твір Сергія Більцана "Темні історії Малефича". Коротко про сюжет. Перед нами розгортається історія молодого правоохоронця, якого життєвий конфлікт закидає у закрите,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше