Сьогодні обираємо реальність

Смаки у читачів бувають різні, як, втім, і у авторів. Хтось полюбляє фентезі, хтось фантастику, хтось читає або пише сугубо реалістичні твори. Я люблю все! Тому і пропоную своїм читачам книги різних жанрів. 

На нинішній день реалізм на моїй сторінці представлений трьома творами. Хочу розповісти вам про них докладніше.

Найбільший з них - історичний роман ШОВКОВИЙ ШЛЯХ “БОРИСФЕНА”.

Кінець вісімнадцятого століття. За задумом цариці Катерини в Тавриді необхідно налагодити виробництво шовку. Втілювати ідеї імператриці направляється її вірний служака дипломат Сергій Милорадов. Одночасно з вербуванням італійських колоністів він має намір здійснити свою заповітну мрію - одружитися з жінкою,  на яку чатує з юнацьких років. Але чи хоче цього Ніна, молода вдовиця Сергієвого дядька? Можливо її серце не вільне і там царює хтось зовсім інший? Тож хто переможе в боротьбі за кохання, дипломат чи співак? І чи вдасться росіянам завалити Європу шовком?

В основі роману лежить цікавий але не надто відомий історичний факт. Чому невідомий? Та хто ж з росіян коли зізнавався у власних провалах?! 

 

Можливо дехто, побачивши в тегах слово “пірати”, хмикне - ось, ще одна казочка на історичну тему! Але прошу не поспішати. Історія з піратами, описана в романі, цілком реальна і дійсно трапилась наприкінці 18 сторіччя.  Я знайшла згадку про неї в  одній з історичних монографій. Пропоную і вам зайвий раз пересвідчитись в тім, що хто б не керував рашкою, у них завжди все виходить через одне місце. 

Роман ШОВКОВИЙ ШЛЯХ “БОРИСФЕНА” читати ТУТ

***

Наступний твір перенесе читача в складні  дев’яності. 

Це короткий любовний роман “РОМАН З ПРОДОВЖЕННЯМ”.  І нехай вас не дивує його нестандартна назва, вона цілком виправдана.

Чи може вийти щось путяще з кохання яке трапилося в дитинстві? Особливо якщо існувало воно виключно в головах закоханих, а в житті себе ніяк не виявляло. Чи витримає подібне почуття випробування реальністю? І що станеться коли будуть зметені всі бар'єри?

Пропоную невеликий екскурс в минуле, на злам історії. Для когось це буде "сивою давниною", а хтось просто пригадає молодість.

 

Ця книга мала складний шлях і довго чекала свого часу, але нарешті задовольнила мене як твір і з’явилася на сторінці. Мені цікаво буде дізнатися ваші враження і думки з приводу цієї історії. 

 

Повість РОМАН З ПРОДОВЖЕННЯМ читати ТУТ

 

***

Оповідання ДАРУНОК МІСЯЧНОЇ ФЕЇ -  сучасна проза. 

Чого тільки не трапляється влітку на дачі. Тут і шахраї на тебе чатують, і відьми на кожному кроці зустрічаються, і найзаповітніші мрії збуваються. Особливо якщо про останнє потурбується Місячна фея.

Абсолютно правдива історія. Не фентезі!

 

Попри всю фентезійність назви це дійсно цілком життєва історія яка могла би статися в будь якому місці України, не зачепленому впритул війною. Сподіваюсь, вона принесе трохи втіхи і задоволення тим, хто зважиться її прочитати.

Спочатку у книги була інша обкладинка, але читачі зауважили, що вона не зовсім відповідає сьогоденню, а нагадує швидше про минулу війну. Я погодилась і замінила її на одну з ілюстрацій. Можливо цей варіант теж не остаточний, і якщо мені трапиться щось більш підходяще, я використаю його.

Оповідання ДАРУНОК МІСЯЧНОЇ ФЕЇ читати ТУТ

***

Отже запрошую читачів в реальний світ. Чекаю на ваші коментарі та вподобайки. Це додасть мені настаги і в подальшому тішити вас цікавими книжками.

А всім, хто ще не встиг, пропоную підписатися на мою творчість.

 

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Інна Турянська
12.07.2024, 11:54:27

Я більше люблю реалізм;)) і читати і писати.
Дуже сподобався "Дарунок Місячної феї" ,бо історія життєва, але все ж читається з особливим захватом даруючи казкові емоції)

Показати 2 відповіді
Інна Турянська
12.07.2024, 12:40:11

Єва Ромік, ❤❤

Всі книги чудові. Я ще під враженням від Борисфена, а подарунок місячної феї - ще не раз перечитаю.

Єва Ромік
12.07.2024, 10:40:29

Христина Погранична, Дякую. З Борисфеном ви мене неабияк підтримали. Його читають добре, а от лайків ставлять дійсно обмаль. Можливо ненавидять росію, а на роман проектують частину тієї ненависті. Так буває: якщо не можуть дістати ворога, дістають те, що про нього нагадує. Я була готова до цього коли починала публікацію, але все ж не змогла відмовити собі в задоволенні покопирсатися в "глибинах російської душі". Уявляла себе при цьому патанатомом. Чудове відчуття!

avatar
Дана Новак
11.07.2024, 20:23:07

Я більше до реалізму, тож додала у бібліотеку "Роман з продовженням".

Показати 5 відповідей
Олеся Глазунова
12.07.2024, 10:28:37

Dana N, Твір дійсно вартий прочитання )))
Вже бачила ваш відгук)

avatar
Олеся Глазунова
12.07.2024, 10:00:15

Абсолютно правдива історія !!!
Читаю і такі емоції накрили... Це все навколо нас, це наше життя і реальність.
Дякую, йду смакувати далі )))

Єва Ромік
12.07.2024, 10:21:54

Олеся Глазунова, Дякую.

avatar
Олеся Глазунова
11.07.2024, 21:35:40

Яка ж краса)))
Забрала "Дарунок" до бібліотеки
Така солодка зефірка !)))

Показати 3 відповіді
Єва Ромік
12.07.2024, 10:21:22

Олеся Глазунова, Гумору нам зараз не завадить, тим більше нашого рідного, одеського. ❤. Чекатиму.❤

avatar
Вікторія Франко
11.07.2024, 20:52:48

Прочитала "Роман з продовженням" і "Дарунок місячної феї". Від обох творів в захваті. Щиро, життєво і неймовірно класно. Рекомендую)) Наступна черга Борисфена))

Показати 2 відповіді
Вікторія Франко
11.07.2024, 23:21:06

Єва Ромік, Гарна ідея. З радістю))

avatar
Тетяна Рибак
11.07.2024, 20:35:51

О прочитала всі ці твори! Вони кожен по своєму прекрасний

Єва Ромік
11.07.2024, 22:32:41

Тетяна Рибак, Дякую. Для таких читачів, як ви, хочеться писати. Ваші коменти це щоденна доза натхнення.❤❤❤

Інші блоги
Цикл "Після опівночі" + бонус
Чому цикл моїх книг називається саме так? Не тільки тому, що герої зустрічаються саме в цей час у (поки що) двох моїх книгах. Є ще дещо. Більшість моїх історій народжується після опівночі ❤️ Думаю, багато хто мене зрозуміє:
Певно, це було неминуче
Дорогі читачі, Дружба героїв роману «Квіти апельсина» починає тріщати по швах. Бо як виявилося, найнебезпечніші прохання народжуються з наївності. Мелані була впевнена, що звертається до друга. Просто до людини,
Чому варто звернути увагу на це?
Вітаю! Чому варто звернути увагу на цикл "Хуртовина" (обидві картинки клікабельні) Бо це дуже нестандартна книга. Це фентезі, але тут немає ані драконів, ані чаклунів, і навіть таємного
Недопрпелюшка — знижка! Відверто та гаряче!
Вітаю! Запрошую до знижки на відвертий гарячий роман. Вона випадково загубила цікавий аксесуар в його машині і стало початком скандального роману... ✨✨✨ — Що ж, Зоряно, тепер поговоримо по душах. — я нервово
Лише раз за життя...
Лише раз за все життя алкар зустрічає жінку, яка ідеально йому підходить. Ту, що стає для нього частиною його самого. З рештою ти можеш вгамувати фізіологічні потреби, навіть задоволення отримати. Але вони не торкнуться
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше