"Сталкерка" вже за крок до фіналу!

Любі читачі!

Роман Сталкерка вже на фінішній прямій. За кілька днів я опублікую епілог. 

Вартість завершеної книги буде вища, тому встигайте придбати її за ціною передплати.

 

AD_4nXef5y9wXkHvKbFflb5HNJztSgkDi70WU7Acx4zMuM6f1BHqBjHcQzVIeC1faOWYMeusLCLXC5Tft3ukIvvzD9-yWCCceDlzRIKC0o7G1rkrD19MUcaiGNsB17KyM84TQplf-0qfeyA0PzgbWwTOdZKgTFBm?key=9IjxqcMfRrFNDLI7wLjqyQ

 

Їй не таланить у коханні. Вона втомилася від токсичних стосунків із чоловіками, втратила надію на щасливе заміжжя і зважилася на ЕКЗ, щоб народити й виростити дитину сама. Одного разу в соцмережі на сторінці незнайомої жінки вона випадково бачить фотографію маленького хлопчика. Звичайна світлина, нічого особливого. Однак саме її вона отримала в клініці репродуктології разом із загальною інформацією про анонімного донора.

AD_4nXdI_3Cmt68QId5mf36C8twpXKzNw0bHzh3snE3fR00lx8alsW39HmfptAhkJxSEbTaGUBRGi5uMWndDuTfjwhktr4BfcX0Yncig-UvUFdqRaHb1hS0uECtngoVkHYmGNRSelQ0tJp63Xq2mPY_u2VX8xfnI?key=9IjxqcMfRrFNDLI7wLjqyQ

 

– Ну ти даєш! Відкривай швиденько! Там про тебе написано! – Кіра схвильована.

– Добре чи погане? – її занепокоєння передається мені, і рука тягнеться до мишки, щоб відкрити посилання і подивитися нарешті, що так стривожило подругу.

– Дивне! Дике! Відверто кажучи, повний абсурд. Ти знаєш, хто такий Яніслав Клейн?

– Яніслав… хто?

Мозок звик працювати швидко. Він одразу розщеплює інформацію на правильні складові. Але в єдину картину вони збираються погано.

– Клейн! Той, який завод медтехніки. Нещодавно по телеку показували, що він якийсь крутий томограф розробив – кращий за західні аналоги, – тараторить подруга, вивалюючи на мене потік відомостей.

Намагаюся їх сортувати, але в упор не бачу зв’язку зі мною. Точніше, прізвище Клейн відгукується в серці болючою скалкою і нагадує про палке перше кохання, яке завершилося повним фіаско. Це було дванадцять років тому. Кому зараз може бути до цього діло?

Яніслав Клейн… Ян-і-слав Клейн. Ян – це Яніслав? Боже… Відчуваю себе лялькою Вуду, у яку кожна думка входить голкою.

Ні, таких збігів не буває. Нереально. Дурість якась.

Руки нервово смикають мишу. Інтернет, як на зло, гальмує. Звільню до біса сисадміна!

– Янко, скажи, ти справді робила ЕКЗ, а не залетіла від свого юриста? – торохтить на іншому кінці дроту Кіра, не помічаючи мого психозу.

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Marina Tkachenko
25.06.2024, 15:35:45

Захоплююча історія, як і всі ваші твори! Читаю із задоволенням! Наснаги вам, легкого пера і невтомного Муза!

Аля Морейно
25.06.2024, 21:05:32

Marina Tkachenko, Дякую! ❤️

avatar
Юлія Гирина
25.06.2024, 14:44:31

Дякую за промокод

Аля Морейно
25.06.2024, 21:05:23

Yuliya, ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Силенко
25.06.2024, 14:43:15

Вітаю! Дякую за смаколика). Дякую за творчість. Всім миру!

Аля Морейно
25.06.2024, 21:05:19

Наталія Силенко, ❤️❤️❤️

avatar
Khrystia B
25.06.2024, 14:42:50

Щиро дякую за промо! Побігла насолоджуватись❤️
(останній мій)

Аля Морейно
25.06.2024, 21:05:16

Khrystia B, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Марті, ти дістав
Цього разу уривок буде коротенький - бо з решти просто не знаю, що обрати)) – Марті, – рівним голосом промовив Володар. – Тааак… Ваша Величносте? – Я тобі офіційно заявляю, що ти дістав. А також у новому
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
"Рожевий філіал" відкрито
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше