Додано
11.06.24 09:45:44
Про літературу як мистецтво…
Мистецтво — одна з небагатьох речей, що надає нам бажання рухатися вперед. Воно — як промінчик сонця у темній кімнаті. Воно повчає, виражає емоції, проширюється серед дорослих і дітей. А література — це один із найцікавіших видів мистецтва. Бути письменником — справа нелегка, а ще й популярним письменником — дуже складна. Я побачила стільки талановитих людей за своє життя, що поруч з ними я навіть не можу себе назвати кимось наближеним до письменника, я просто практикант цього мистецтва. Мої читачі, я побачила в вас дуже завзятих особистостей, ви маєте великий хист до цього і я бажаю вам наснаги рухатися вперед! Дякую, що слідкуєте за мною і підтримуєте мене, незважаючи на те, які дурниці я можу писати )
Дар’я Зелена
35
відслідковують
Інші блоги
Гарячий дядечко лише кілька годин тому з'явився в «Гордості», а ви вже засипали мене коментарями, повідомленнями й питаннями про нього. Тож вирішила відповісти всім одразу. Так, історія про Матвія буде.
Вітаю, мої чудові. А завтра вас чекає чергове оновлення, у якому Олеандр і принц Флоріан тренуватимуться у саду. І Лео щиро занепокоєний станом свого найкращого друга. — Ще раз, Флоріане. Твій захист справа
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиІ також мистецтво допомагає тобі зануритись у вигаданий світ, де завжди(чи ,можливо, завжди) буде щасливий фінал. Де в героїв є друзі, і не дивлячись на складнощі вони залишаються собою. Не падають. А впавши, встають))
Книги-це не просто сторінки у палітурці. Це маленький острівець, де ми можемо побути на самоті. Просто вимкнути проблеми та думати, що все гаразд.
Стати позитивним автором, і хоча б трохи подарувати радість читачам. Хай хоча б вони відчують себе щасливими;)
Писання-частинка мого життя. І без нього тепер ніяк)))
Віка Лукашук, Ви так надихнули мене цим коментарем, дякую!
Я теж так думала і сестер Чарм переписувала моло не з 5 разів і перша їх назва мала бути ,,Промінь магії", а потім уже набила руку і стало(може) виходити ліпше.
Хелен Шей, Треба взяти на олівець, дякую)
Вітаю, я Ваш 10 підписник! Насправді ми всі пиьсменники в незалежності популярні чи не дуже! Коли, я ще був, початківцем, я теж так вважав, проте ті мої твори, написані ще давно, тепер же стали куди популярнішими, саме завдяки боротьбі та розвитку!Вам бажаю цього ж! Якщо що, я говорив про мій роман "Останній День Землі". Як захочете, чекатиму Вас!
Вадим Булава, Дуже дякую! Обовʼязково подивлюся!
А ще це чудовий спосіб психотерапії. От вибісив тебе хтось — придумуєш героя, чимось схожого, і починаєш: а мечем по голові тобі на!
Ірина Скрипник, Так, дуже допомагає впоратися з емоціями )
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати