Що по часу?

Вітаю, шановні читачі!

 

Підкажіть, коли вам зручніше читати оновлення улюблених історій?

Я чогось придумала, що буду викладати оновлення о 6 ранку (якщо у мене не виникають якісь обставини).

Можливо, зручніше в інший час?

 

Коли ви частіше читаєте?

16 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Вітаю! Я читаю близько 8 години.

avatar
Lilit
06.06.2024, 00:44:45

Я переглядаю оновлення по 10 разів на день)

Анна Ліє Кейн
06.06.2024, 08:41:42

Lilit, Буду мати на увазі)
Дякую за відповідь!

avatar
Анна Потій
06.06.2024, 00:04:25

Я у різні часи читаю. Іноді зранку переглядаю оновлення, як прокинуся, іноді ввечері перед сном читаю. Немає різниці насправді) Аби частіше))

Анна Ліє Кейн
06.06.2024, 00:09:36

Анна Потій, Дякую за відповідь)
Буду намагатися частіше викладати оновлення!

avatar
Юля
05.06.2024, 23:46:39

Читаю або вранці поки добираюсьна роботу або вночі перед сном. Викладайте коли зручно і коли муза слухняна бо буває чекаю декілька днів щоб прода була об'ємніша

Анна Ліє Кейн
06.06.2024, 00:09:04

Юля, На це ще терпіння треба, щоб назбирати продовжень.
Дякую за відповідь :)

avatar
Vershytel
05.06.2024, 22:59:15

Читаю, в основному, ввечері і вночі.) Насправді, робіть, як Вам зручно. Ми, читачі, все одно слідкуватимемо.

Анна Ліє Кейн
06.06.2024, 00:08:18

Vershytel, Щиро дякую)

avatar
Тіна Никитенко
05.06.2024, 22:00:30

Я читаю і зранку, і ввечері. А коли книга готова то й вночі )))) Просто, коли оновлення вже є зранку )) то це гріє душу ))) можна зранку прочитати в транспорті, або в обід, чи якщо завантажений день то й у вечері. Але те, що оновлення вже є і просто потрібно знайти вільний час - неймовірно радує ))
Я за ранок )))

Анна Ліє Кейн
05.06.2024, 22:56:44

Тіна Никитенко, Дякую за відповідь)
Буду знати!)
Тоді буду продовжувати)

avatar
Fatumtime
05.06.2024, 21:47:14

Перед роботою, тому шоста - чудовий варіант.
Але насправді, робіть так, як вам комфортно)

Анна Ліє Кейн
05.06.2024, 22:56:13

Fatumtime, Дякую за відповідь!)

avatar
Wiktoria Zau
05.06.2024, 21:44:57

Зранку чудово :)

Анна Ліє Кейн
05.06.2024, 22:56:04

Wiktoria Zau, Дякую за відповідь :)

avatar
Оксана Гнатенко
05.06.2024, 21:40:47

Мені дуже подобається читати зранку і за це дуже вдячна!)

Анна Ліє Кейн
05.06.2024, 22:55:53

Оксана Гнатенко, Дякую за відповідь! Тоді буду продовжувати)

Читаю коли є час

Анна Ліє Кейн
05.06.2024, 22:55:26

Людмила Калюжная, Дякую за відповідь!

avatar
Nina Kovalenko
05.06.2024, 21:05:35

06.00 чудово !

Анна Ліє Кейн
05.06.2024, 22:55:18

Nina Kovalenko, Дякую за відповідь! Тоді буде ранок)

avatar
Елена
05.06.2024, 20:44:26

В 6.00 ранку дуже навіть підходить...для настрою на день...)))

Анна Ліє Кейн
05.06.2024, 22:54:59

Елена, Дякую за коментар))

Вы же ставите публикацию на время? Т.е. Вам не нужно вставать рано утром, чтобы отправить текст на страницу? Если так, то утром идеально читается. Это как десерт к утреннему кофе.
И дополнительный стимул раннего пробуждения)
Спасибо )

Показати 3 відповіді
Анна Ліє Кейн
05.06.2024, 22:54:48

Надежда Демидова, Дякую, мені приємно!

Читаю коли є час....робіть як Вам удобно)))

Анна Ліє Кейн
05.06.2024, 20:29:31

Алеся Кузьминская, Дякую за відповідь)

avatar
Тетяна
05.06.2024, 19:51:42

Головне, щоб оновлення були))) чекати інколи так важко) особливо, якщо по декілька днів)

Показати 2 відповіді
avatar
Тетяна
05.06.2024, 20:18:55

Анна Ліє Кейн, Спочатку вранці, по дорозі на роботу, а потім коли є вільна хвилинка, передивляюсь, чи не з'явилось оновлення)) так постійно і занурююсь в Букнет)))

avatar
Ірина Скрипник
05.06.2024, 19:49:52

Та просто поставте автопублікацію та й все:) не треба буде спеціально вставати чи якось відриватись від справ. Та й час зможете будь-який поставити, який вам самій до вподоби

Показати 2 відповіді
Ірина Скрипник
05.06.2024, 20:13:28

Анна Ліє Кейн, Я теж на ніч люблю почитати:)

Інші блоги
Чужими вулицями
Іноді найбільші перемоги починаються не з битви. А з одного тихого кроку. У другій частині розділу ХХ «Попелу Еларіса» героям доводиться діяти там, де одна помилка може дорого коштувати. Без гучних промов. Без
Невеликий бонус читачам ☺️
Ви любите історії, де вирують інтриги, є загадковий герой, який приховує обличчя під маскою і героїня має зробити вибір між чоловіками? ❤️❣️❤️ Тоді вам обов'язково сподобається книга "Гра без згоди "Між
Боярський заступився за Мію.
Вітаю! Новий розділ вже чекає вас. ✨✨✨ — Сподіваюся, всі мене почули. І щоб слова горбатого на адресу цієї малої я більше не чув. Тиша продовжується, тому одягаю окуляри та йду. Але встигаю зробити кілька кроків,
Лише раз за життя...
Лише раз за все життя алкар зустрічає жінку, яка ідеально йому підходить. Ту, що стає для нього частиною його самого. З рештою ти можеш вгамувати фізіологічні потреби, навіть задоволення отримати. Але вони не торкнуться
Обережно, неформат! Ризикнете зазирнути?
Без сексуальних домробітниць і владних босів. ​На Букнеті слеш представлений всього 114 роботами. Ну що ж, будемо поповнювати дефіцит! ​Я не можу запропонувати читачеві вагітну секретарку чи мільярдера. Через свою
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше