"Дзвонять дзвони": все, що написав - викладено

Друзі, сьогодні на Букнеті з'явилась двадцята (і крайня з написаних наразі) глава мого роману "Дзвонять дзвони".

Сказати, що він аж такий популярний — означало б собі дуже полестити. І воно не дивно. На таку тему (а книга присвячена сучасним подіям, які передували 24.02.2022) зараз мало хто хоче щось читати.

Та в книги з'явилось кілька відданих постійних читачів (причому з числа авторів, що ще вдвічі приємніше). А значить — вона вже писалась не дарма. Моя щира вдячність Тетяні Овічінніковій та Єві Ромік за рекомендації та коментарі, та всім іншим — за вподобайки, додавання до бібліотеки та інші прояви уваги до цього твору. Ваша підтримка була для мене дуже важливою.

До 100% готовності книги залишилось написати ще десь з десяток розділів (тобто, твір наразі завершений приблизно на дві третини). Складно сказати, коли я зможу закінчити роботу над ним. Адже маю на службі семиденний робочий тиждень, а можливість присвятити хоча б кілька вечірніх/нічних годин творчості залежить від обстановки, яка на даний час... трохи така собі. Однак буду пробувати, і, як тільки щось вийде — викладатиму. 

Колегам-авторам — натхнення та успіхів, читачам - приємного читання, і всім, друзі — бережіть себе, тримайтесь, не втрачайте віри і надії на краще. Борімося - поборемо!

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Єва Ромік
14.05.2024, 22:32:27

Гадаю цей твір ще набуде популярності. Коли будете публікувати продовження, піде нова хвиля інтересу. А коли поставите крапку - ще одна. Тоді почнуть читати всі, хто чекав завершення. Так завжди буває.
Бажаю вам успіху на всіх фронтах і постійного Божого захисту. Женіть тих клятих московитів з нашої землі, а ми будемо за вас молитися і чекати як продовження Дзвонів, так і інших ваших книг. Низький уклін вам і вашим побратимам. Бережи вас Господь.

Єва Ромік, Дуже дякую Вам за підтримку ❤️

Не втомлююся повторювати, наскільки Ваш роман зараз актуальний! І неймовірно цікавий, коли читаєш і не можеш відірватися! А якщо в момент виходу чергового розділу чимось зайнята і не можу відірватися, то взагалі просто лікті гризу від нетерплячки))) Звісно ж, хочеться продовження, але я чудово розумію, як Вам непросто, тому лише дивуюся, як Ви знаходите час на творчість! І чекатиму стільки, скільки знадобиться.
Ви тільки тримайтеся! Божого захисту вам і благословінь! Дякую за захист і за чудовий роман❤️❤️❤️

Показати 4 відповіді

Єва Ромік, Звичайно ж, не проти)

Інші блоги
Знижка 15% - "Іскра. Випробування холодом"
Дорогі читачі! Сьогодні (25.06.2026) діє знижка 15% на мою книгу: "Іскра. Випробування холодом" Анотація: Я погодилася заморозити себе всього на тиждень — заради грошей, нового життя і крихкої надії, що одного
Старт передплати на "Експрес-сім'я на місяць"
Друзі, сьогодні СТАРТ ПЕРЕДПЛАТИ на роман "Експрес-сім'я на місяць". Ви знаєте, це класна книга, яка заслуговує на вашу увагу! Сьогодні ціну знижено, в першій платній главі заховані дарунки. Ваші покупки важливі, підтримайте
Не обирай мене - спойлер і подяка
Увага - СПОЙЛЕР Вчора я розпочала публікацію соєї нової книги - "Не обирай мене" Хочу подякувати своїм читачам, які дуже тепло зустріли новинку. Я отримала купу коментарів з привітаннями і словами підтримки.
Подарунок Для ЧитачІв!
Привіт, мої любі! ❤️ Маю для вас просто неймовірну, гарячу новину. Я вирішила зробити для вас особливий подарунок. Тільки протягом 7 днів друга частина моєї першої дилогії «Приречена кохати Безжального» доступна
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Сьогодні я до вас із коротеньким, але дуже щирим блогом. Найперше хочу сказати вам просто величезне дякую за вашу підтримку моєї нової історії «Один ритм на двох»! Ваша віддача щоразу мене надихає і доводить, що в нас
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше