Додано
27.04.24 08:44:25
Я повернулась❤️
Шановні читачі!
Щиро вдячна всім вам за слова підтримки! На жаль, я не могла відповісти вам вчасно, але кожне побажання від вас зігріло мені серце під час зборів та переїзду.
Мені прикро, що мої ж плани були зруйновані обставинами, але тепер я нарешті знову повертаюсь до вас! Виявляється, трішки сну, трішки менше нервувань і писати стає в рази легше. А це значить, що сьогодні після обіду я порадую вас, мої любі читачі, продовженням книги “Фатальний день, або королева із таверни”!
Я повернулась і я цьому дуже рада!
З любов’ю, ваша Ксенія!
Ксенія Мур
2088
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
11 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️
З поверненням !
Маю надію що гарно влаштувалися і все добре)
З поверненням!))
Хай на новому місці буде добре!
Хай зустрінуться гарні люди!
Бажаю тиші та добрих новин !
З поверненням ❤!
З поверненням) Натхнення Вам у подальшому написанні книг ❤️
З поверненням
Ольга, Щиро дякую)
Рада за вас. Удачі вам!
Виктория Клепикова, Дякую!!❤️❤️❤️
Слава Богу, ви вже в безпеці! Бажаю щастя та злагоди на новому місці, бережіть себе! Чекаю на продовження.
NaT VaS, Щиро дякую!) Вже допрацьовую продовження)
Рада за Вас
Катерина, ❤️❤️❤️
А як ми цьому раді!!!! З поверненням до роботи!!! З нетерпінням чекаємо продовження!!!
Ірина Величко, Дякую!)) Я теж неймовірно рада повернутись❤️❤️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати