Яка книга сподобалась більше?

Любі читачі!

У кожного автора є більш успішні книги, які дуже подобаються читачам, і менш вдалі та менш успішні. Спробувала зʼясувати, яка моя книжка більше сподобалася читачам, яку історію краще читали та активніше коментували.

І виявилося, що єдиної такої книжки немає. В кожній категорії є свій переможець.

Для мене особисто найулюбленішою завжди є та книга, яку я зараз пишу, а також майбутня, яка є лише в планах. Наразі це “Сталкерка”. До речі, якщо ще не читаєте, то запрошую.

З мого особистого відчуття, найуспішнішим романом був і є “(Не) чужа дитина”. Ця книга була бестселером липня 2022 р. Вона має найбільшу кількість прочитань (випередила навіть безкоштовну “Пробач, якщо зможеш”, яка зазвичай подобається читачам) і найбільшу кількість бібліотек та вподобайок серед моїх платних книжок.

Друге місце за кількістю прочитань, бібліотек і вподобайок серед платних романів посідає “Впусти мене в серце”.

Роман “Уламками зради” – рекордсмен за кількістю коментарів. Ця історія викликала найбільше дебатів. 

Друге місце за кількістю коментарів посідає “Донька заклятого ворога”. 
 

А який мій роман сподобався особисто вам найбільше і чим саме?

 

 

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Valentyna Kovryha
24.04.2024, 18:18:35

Всі книги класні, але найбільше запала в серце "Не чужа дитина", "Впусти мене в серце", тим більше, що написані вони були вже після початку повномасштабного вторгнення, ці події мають місце і в цих творах. Можливо тому. Дякую.

Показати 3 відповіді
Аля Морейно
25.04.2024, 20:42:32

Коментар видалено

avatar
Ірина Кравець
24.04.2024, 22:41:09

Кожна книга приваблює по своєму. Продовження кожної чекала з нетерпінням. (Не) чужа дитина була прочитана першою. Не залишила байдужою жодна Ваша книга. Успіхів Вам!

Аля Морейно
24.04.2024, 23:00:40

Ірина Кравець, Дякую)))

avatar
Irina
24.04.2024, 19:48:31

Кожна книга - цікава і супер!!!
Але найбільше: "Не чужа дитина", "Пробач,якщо зможеш", "Впусти мене в серце"

Аля Морейно
24.04.2024, 21:43:36

Irina, Дякую)

avatar
Татьяна Пашкова
24.04.2024, 18:43:50

"Розлучення.Сім балів за Ріхтером"-найулюбленіша.Книга "Сітки Лорелеї" теж дуже сподобалась.Наразі з задоволенням читаю"Сталкерку."

Аля Морейно
24.04.2024, 21:43:26

Татьяна Пашкова, Щиро вдячна.

avatar
Valentina
24.04.2024, 18:43:02

Всі ваші книги не лишають байдужими. Героїні сильні та незламні. Найбільш припали "Звідник", "(Не) чужа дитина" " Впусти мене в серце", цикл "Врятувати не можна пройти повз", "Уламки зради" та кожна книга не лишала байдужою,дуже емоційно і хвилююче.

Аля Морейно
24.04.2024, 21:43:15

Valentina, Дякую!

avatar
Ira Ivanys
24.04.2024, 17:53:15

Мені всі ваші книги припали до душі. Читати їх одне задоволення.

Аля Морейно
24.04.2024, 21:42:19

Ira Ivanys, Дякую)

avatar
Наталка Сеник
24.04.2024, 17:52:20

Кожна ваша історія насичена емоціями і цікавим сюжетом. Кожну з історії пам'ятаю і чесно так переживаю за героїв, що і сама поринаю у сюжет книги. Дякую за кожну написану вами книгу. ❤️❤️❤️

Аля Морейно
24.04.2024, 21:42:10

Наталка Сеник, Щиро вдячна)

Мені сподобалась (Не)чужа дитина.Хвилююча.емоційна.деякі епізоди брали просто за душу.отримала задоволення від прочитання.Ткпер із щадволенням читаю Сталкерку.

Аля Морейно
24.04.2024, 21:41:53

Станіслава Барабошко, Дякую)

avatar
Валерія
24.04.2024, 19:59:54

Виправіть свинособачу у назві блога. Палитеся

Аля Морейно
24.04.2024, 21:41:03

Валерія, Дякую за зауваження. У мене на клавіатурі 4 розкладки, я щодня використовую чотири мови на роботі. У Вас із цим якісь проблеми?

Інші блоги
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Марті, ти дістав
Цього разу уривок буде коротенький - бо з решти просто не знаю, що обрати)) – Марті, – рівним голосом промовив Володар. – Тааак… Ваша Величносте? – Я тобі офіційно заявляю, що ти дістав. А також у новому
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
"Рожевий філіал" відкрито
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше