Стівен Кінг – Машина

Що ви думаєте про Стівена Кінга? 

Дивилася інтервʼю, де він казав, що кожного дня обовʼязково пише по десять сторінок. Кожного дня! При цьому, ще встигає читати книжки та займатися своїми справами. Смішна вирізка є, там де Джордж Мартін питав в нього про це, типу чи бувають в нього дні, коли він не може написати навіть жодного речення і вважає себе нікчемним автором)) Памʼятаю, що дуже сміялася, коли він відповів "Ні.")) 

До речі, хто вважає, що Джордж Мартін все ж таки завершить свою Пісню Льоду й Полумʼя?) 

P.S хто які читав книги Кінга? Які можете порадити як обовʼязкові для читання? 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталія Ковган
22.04.2024, 21:11:12

Я читала Кінга, але я не всі книги його люблю. Моя настільна книга то "Мізері". Це просто посібник по психології письмеництва. Неймовірний сюжет, від якого дрижаки. Далі читала 1922, також хороша книга. Далі "Кері", "Долорес Клейборн". Ще "Той, хто хоче вижити", але не знаю чи варто рекомендувати...
Я так розумію, що ви починаючий автор, то ж натхнення, але найголовніше: чітко встановіть, чого прагнете досягнути на цьому сайті.

Євгенія Вітьман
23.04.2024, 00:17:52

Наталія Ковган, Дякую)

avatar
Veronika J-Smith
22.04.2024, 21:49:28

Я читала його поради, в одній із них він казав: пишіть щодня не менше 1000 слів. "...Коли я надовго відкладаю писати історію, мої персонажі починають гнити в моїй голові..." - Стівен Кінг.
Я взяла це за правило, бо справді - мої персонажі починають гнити.
Я люблю його творчість, рівняюся на нього, але... на мою думку пора йому на пенсію))))

Євгенія Вітьман
23.04.2024, 00:17:14

Veronika J-Smith, Він і на пенсії буде писати)))

avatar
Лео Нур
22.04.2024, 22:02:26

Мені особиста в Кінга більше оповідання подобаються "Діти Кукурудзи" "Нічна зміна". В романах його часто заносить , в принципі не потрібні побутові подробиці)

Євгенія Вітьман
23.04.2024, 00:16:36

Лео Нур, Дякую, ознайомлюся з ними) А те що заносить, це 100%))

avatar
Анна Мавченко
23.04.2024, 00:02:46

Не читала Кінга, бо не мій жанр, але традиція писати по 10 сторінок — хороша. У мене, наприклад, планка — 5. Якщо пишу менше, то наступного дня компенсую. Але в процесі редагування все одно працюю над якістю. Не люблю зволікати з написанням роману та й на власному досвіді переконалася, що відтягування до добра не призводить.

Євгенія Вітьман
23.04.2024, 00:15:35

Анна Мавченко, Раніше, ще років 10 назад, Кінг мені не подобався, занадто багато подробиць, в стилі на тій полиці стояла кукурудца фірми такої року такого, а біля неї...і тд. Для мене це було занадто. Зараз сприймаю це по іншому. А стосовно 5 чи 10 сторінок, то тут головне щоб писалося, по іншому не працює)

Прочитав майже всі його твори, окрім останніх кількох романів, поки немає часу читати.
Із улюблених - Необхідні речі, Салимове лігво, Довга хода. Трилогія Містер Мерседес теж сподобалася.

Євгенія Вітьман
23.04.2024, 00:11:56

Дмитро Євтушенко, Дякую, залюбки ознайомлюсь з ними)

avatar
Наталка Черешня
22.04.2024, 21:21:27

Я думаю про Кінга, що він геній.
Щоправда, коли він кинув пити, це негативно відокремилося на його творчості. На жаль.

Інші блоги
Землянка в Топ і Бестах!!! Дякую Вам!!!!
Шановні читачі, у мене сьогодні свято!!!!!!!!! Книга потрапила в ТОП і в Бести!!! Ураааа!!! Дякую Вам!!! І бажаю всім приємного читання!!!!!! https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Хейлі і подумати не могла, що невдала нічна поїздка обернуться
Мої думки
Наразі роблю перерву з творчістю. Дякую за розуміння.
В декого добре поставлений командний голос...
Я зайве розговорився і, здається, налякав Вікторію. Використовую стовідсотковий варіант відновити довірливу атмосферу — згадую Шерхана. Демонстративно відкриваю на смартфоні додаток відеоспостереження і дивлюся,
Прощання...
Нарешті з’являється Кіраха, і я дивуюся, побачивши її заплакані очі. Вона шкодує про те, що я відлітаю? Чи про те, що сталося між нами вранці? Скоріше друге. Стискаю щелепи до болю та гарчу. Дівчина не дивиться на мене,
Мої думки
Цього тижня завершила книжку,, Відлуння музики ''. Ви ж знаєте як сильно я люблю музику та літературу. Тепер я не знаю за що братися далі - за книжку,, Повернення до себе '' чи ,,Сонце в бетоні. Історія української рок
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше