Додано
21.04.24 13:55:21
Завершешо першу частину "Я з тобою домовився..."
Любі мої читачі! Першу частину реальної трагічної історії сьогодення завершено. Це лише одна з тисяч схожих доль українських жінок, на жаль… Все це так сумно, так боляче, так безпорадно… Ми безсилі змінити цю трикляту реальність. Спробуймо хоча б згуртуватися, щоб знайти вихід з цього безпросвітного тунелю, що зветься “ГОРЕ”
Тепер всім потрібен час, аби все це переосмислити. Продовження буде нескоро. Тож, кому цікава подальша доля нашої героїні Власти, налаштуйтесь на тривале очікування – 1 рік чи 2. Все залежатиме від багатьох обставин її реального непростого життя. А поки переосмислюємо наше буденне життя. Всім, хто був поруч СЕРДЕЧНО ДЯКУЮ!
Жодна людина не може пізнати себе, не доклавши зусиль. Напевне у кожного з нас своя прірва, особлива. Кажуть, нам не дається більше випробувань, ніж ми можемо витримати. Мабуть. Але часто турбує інше – за що? Коли нам дуже кепсько, ми питаємо доктора, чи саме ця пігулка мені допоможе? Не факт! А чи існує такий пластир, аби заліпити ним зранену втратою душу, щоб не кровила? За що ми заплатили таку ціну? Де ховається відповідь? За скількома замками?
Доконано точно знаємо, що закон збереження енергії незмінно працює. Яку нішу заповнила моя втрата коханого? Чи вдасться знайти відповідь? Це якесь покарання чи відпрацювання кармічного боргу?
Не знаю, чи комусь взагалі вдавалося до кінця розібратися з такими питаннями. Проте…
А знаєте… Іноді так хочеться розкласти руки та спробувати полетіти. Отак, щоб на повні груди й на вільні крила. Здіймаюся та опускаюся в уяві, так і не злетівши наяву. Можливо нам просто не дано літати? Як і не вийде пізнати все, що з нами та навколо нас відбувається, за якими законами та чому?
Хоч, зізнаюся, з Данилом я наче й справді літала душею, переповненою щастям по вінця. А що тепер?
Марса Чаунік
1083
відслідковують
Інші блоги
Уявіть, що існує паралельний всесвіт, у якому Адріан з книги Крок у безодню та Еларія з Позначена живуть своїм звичним (або не дуже) життям. Вони ніколи ще не зустрічалися, ходять тими самими вулицями, дивляться
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Вчора історія Приручити порожнечу отримала рекомендацію від Іванки Сокіл, за що я безмежно вдячна. Сьогодні, користуючись нагодою (під тему так би мовити), якщо вам також зашла ця історія, хочу порекомендувати
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиА що тепер? Вилазити зі свої емоційної прірви, як він і хотів. Бо точно ж хотів... Зрозуміло, що просто не буде!
Болеслав Боні, Звісно ж, бо іншого виходу просто немає!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати