Додано
18.04.24 11:50:18
зміна обкладинки
Привіт всім. Вирішила замовити і змінити обкладинку своєї книги. Ось що вийшло) Що думаєте?
Лада Короп
573
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
2 коментаря
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДивлячись який жанр))) Якщо жахи, то не дуже підходить, хоча і назва влучна)))
А якщо СЛР то нормальна обкладинка)
Лада Короп, Спробуйте, як буде бажання) Головне - більше незрозумілого, але щоб потім могли все це пояснити)
Обкладинка - топ!
Ірина Скрипник, Дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати