Нова історія!!! - Неоніла. Зберігаюча життя

Доброго часу доби, шановний читачу!

 

Я неймовірно рада поділитися з Вами своєю новою історією – 

Неоніла. Зберігаюча життя

rhZBoPceoXCy5hqbETSF4wQ8hq3QvgOj9Pu-v8xufhPn3KW1lRtlieloYxl4AVWMwudaARDMYUYZWHZI95MXreY3i7X7ZJyLytXQJyBqaQ06r4Nsly9Hvj3XizO58Hi3HQzsFMFjx9iN

Анотація:

Ця історія про двоколірні пазли під назвою “Життя”.

Вона спроможна побачити та відновити те, що приречене на загибель. Але, що робити якщо раптом твоє життя різко обривається в одному світі та розпочинається в іншому? Для чого це все? Як не втратити себе у нових реаліях враховуючи що, на перший погляд, тобі при переміщенні не передбачено бонусів?

Він покликаний вартувати на захисті магічного живлення свого рідного світу. Але, як виконати покладені на нього обов’язки, якщо ворог опинився ближче ніж здавалося і нищівного удару вже завдано?

Чи вдасться їм віднайти компроміс між бажанням залишитися особистістю та між обов’язком прийняти свою долю? Та головне питання: як у пошуках відповідей не втратити шанс на щастя?

_____________________

Історія ще в процесі, але написано вже десь на 75% від запланованого сюжету.

Зазвичай, я викладаю історію коли вона вже написана повністю. Та цього разу із запланованого графіка я вибилася аж на 2,5 місяці через обставини. Проте вони змусили лише зробити паузу, а не зупинитися. Іноді життя настільки вибиває ґрунт з-під ніг, що здається ніби більше не піднімешся… Але ти даєш буревію, що увірвався у твоє життя та зніс усе на своєму шляху, осісти пилом та уламками до твоїх ніг. А далі тобі потрібен час аби з того, що залишилося вибрати вцілілі фрагменти, та тримаючи їх біля серця знайти у собі сили та піднявши голову - жити… іноді за двох…

Тож, сподіваюся, що Ви підтримаєте мене на шляху до завершення цієї історії. Чекатиму на Ваші коментарі та відгуки, адже саме вони дають змогу бачити: чи на вірному я шляху ?

Розділи будуть опубліковуватися вранці 

з понеділка по п’ятницю о 07:00 годині.

 

Ваша безмежно вдячна,

Айрін Єн Шанті.

 

 

 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ендрю Ейч
02.04.2024, 05:26:39

Безмежно ∞ чарівно!

Айрін Єн Шанті
02.04.2024, 07:32:29

Ендрю Ейч, Дякую)

avatar
Ендрю Ейч
02.04.2024, 05:24:02

Коментар видалено

Вітаю з новинкою))) Хай легко пишеться! А ще - багато вдячних читачів, які не соромитимуться коментувати ;)

Співчуваю Вашій непростій ситуації, але й рада, що Ви знайшли в собі сили зібратися докупи і продовжити свій творчий шлях! І розумію, як для Вас це важливо! Тому шлю міцні обійми і цілковиту підтримку!)))
Не здавайтеся! Вам усе вдасться)))

Показати 3 відповіді
Айрін Єн Шанті
01.04.2024, 11:53:28

Тетяна Овчіннікова, Дякую) на тому і тримаймося) ❤️❤️❤️

avatar
Тетяна Рибак
01.04.2024, 11:27:25

Вітаю з новинкою, бажаю натхнення

Айрін Єн Шанті
01.04.2024, 11:51:40

Тетяна Рибак, Дякую)

avatar
Ляна Аракелян
01.04.2024, 11:06:44

Вітаю з новинкою! Легкого пера та натхнення!

Айрін Єн Шанті
01.04.2024, 11:11:13

Ляна Аракелян, Дякую за привітання та побажання)

Вітаю з новинкою! Натхнення безмежного та вдячних читачів:)))

Айрін Єн Шанті
01.04.2024, 11:10:21

Катерина Федоровська, Щиро вдячна за підтримку)

Інші блоги
Суперзнижка - Кохана Демона!
Дівчата, не пропустіть гарячу знижку на повний текст! Владний, жорсткий, небезпечний, сам собі влада та закон. Такому не відмовляють. Ніколи! А вона ризикнула. Бо заручена з іншим і їй байдуже на його владу та гроші. Але його
Важливо!
Друзі, вибачте за пропущені дні без нових розділів до "Небезпечних чоловіків для чужинки"❤️ Дякую всім, хто чекає на продовження і залишається зі мною та героями цієї історії. Щоб надолужити пропущене, сьогодні
Заміна обкладинки
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше