Коней на переправі не міняють, а от обкладинки...

Що ж, друзі, доки мій "Погляд на зорі" чекає читачів, а його продовження "Шлях до зірок" - далі з'являється тут по одній главі на день, виношу на ваш справедливий суд питання обкладинок.

Велика дяка Олегу Говді (Степану Кулику) за те, що поділився досвідом і люб'язно допоміг згенерувати кілька дуже цікавих опцій за допомогою штучного інтелекту.

Тож, ВАРІАНТ 1 (поточний):

ВАРІАНТ 2:

ВАРІАНТ 3:

Я вже звик до варіанту 1. Але й ШІ, треба визнати, згенерував неабиякі обкладинки. Варіант 3 взагалі мені дуже впав у вічі. Починаю вже думати, що він моїм книжечкам дійсно пасував би.

А ви як гадаєте?

"Усе не те, потрібно шукати щось інше" - це теж цінна відповідь))

UPD від 28.03.2024. Друзі, дуже дякую за допомогу! Обкладинка № 2 вам сподобалася найбільше, тож, вуаля - "Земля-2" отримала своє нове обличчя.

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дана Новак
28.03.2024, 14:29:46

Перші обидві добрі, хоча дещо нагадують обкладинки до якого-небудь підручника з астрономіі), з космонавтом – дає зрозуміти, що йтиметься і про людей, профіль гламурної кралі – дуже по-букнетівські)

Показати 2 відповіді
Дана Новак
29.03.2024, 09:06:52

Володимир Забудський, Як на мене, головне, аби подобалося автору, бо тоді обов'язково сподобається комусь іще)

avatar
Marinaria
27.03.2024, 22:41:20

І мені другий до душі припав)
Обкладинка чудово привертає увагу)

Marinaria, Дуже дякую) Рахунок 4:0 на користь другої обкладинки, це розгром)

avatar
Єва Ромік
27.03.2024, 22:26:56

Чим більше дивлюся, тим більше подобається , аж мурашки по шкірі. Саме від другого.

Показати 2 відповіді
Єва Ромік
27.03.2024, 22:33:13

Володимир Забудський, От і я про те))
Ви молодець, що зважились на це. А Олегові респект.

avatar
Єва Ромік
27.03.2024, 22:24:33

І мені більше другий варіант подобається.

Єва Ромік, Дуже дякую) Шанси інших обкладинок стрімко падають, варіант № 2 наразі перемагає із розгромним рахунком 3:0:0 )

avatar
Очеретяна Кішка
27.03.2024, 21:33:33

я за 2 варіант

Очеретяна Кішка, Дуже дякую) Нічого собі, цей варіант поки впевнено лідирує - 2 голоси на його користь.

avatar
Лоре Лея
27.03.2024, 21:05:15

ой, другий варіант крутезно виглядає))) але я ще не читала книгу, щоб отак навмання обирати, то виключно суб'єктивна думка)

Лоре Лея, Дуже вам дякую) Якраз суб'єктивна думка читачів мене найбільше і цікавить, і не в останню чергу саме тих, хто книгу ще не читав) Тож, маємо один голос за варіант 2.

Інші блоги
Перед першим кроком
Іноді найбільша сила — це не кинутися вперед. Після виснажливих подій герої вперше опиняються біля Брахдума — міста, яке приховує одну з найбільших таємниць їхнього світу. Але замість безрозсудного штурму вони
Рецензія. Сергій Більцан "Темні історії Малефича"
За домовленістю з автором, мій відгук-рецензія на твір Сергія Більцана "Темні історії Малефича". Коротко про сюжет. Перед нами розгортається історія молодого правоохоронця, якого життєвий конфлікт закидає у закрите,
Челендж чи жо…
...У будь-якому разі бачив в якомусь із блогів подібне як ідею, типу: „Що б сталося, якби автор опинився у власному створеному світі“. Викладаю свої пригодницькі хроніки: Світ тут
Продовження Бестселера - Рейвенкрофти! Спокуса...
Мої любі, ось той самий бестселер, який ви полюбили, має продовження. Рейвенкрофти повертаються — і цього разу в центрі історії найнебезпечніший із братів, лорд Лоренс. А його Спокуса… має бурштинові очі та ніж у чоботі)) (Уперше
Землянка по знижці - кусь для всіх, хто вагається)
Красотульки, залишаю шматочок для тих, хто ще не вирішив, читати чи ні))) https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Торн, який усе ще виглядав злегка пом’ятим, але вже не таким наляканим, обережно підтягнув її назад, ближче до
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше