Візуалізація персонажів з "Розколу"

І ось нарешті ми познайомилися за сюжетом з нашою четвіркою, що повинні були прийняти участь у цьогорічних всекоролівських змаганнях, серед них: двоє феніксів, людина та водяний дракон. Почнемо!

Люсьєн д'Омон. Брат-двійник Женев'єви. Має шалені здібності до володіння вогняною стихією. Поговорюють навіть, що саме через це його сестра не володіє вогнем зовсім. Увесь її потенційний хист дістався ще в утробі йому.

Женев'єва д'Омон. Наречена кронпринца з самого дитинства. Усе життя провела при дворі в золотій клітці, але все ж таки змогла вибороти у батьків для себе право навчатися в академії. ЇЇ переважним напрямком магії є цілітельство, а до рідного для усіх феніксів полум'я у неї здібностей зовсім немає.

Жак Богарне. Ліпший друг і товариш спадкоємця. Зміг потрапити до столичної академії магії королівства завдяки лише власному неабиякому таланту і наполеглевості. Людина, що володіє менталістичною магією дуже сильного рівня.

Його Високість Даніель де Брієнн. Єдиний син короля Світлого королівства Франсуа II і відповідно спадкоємець престолу. З нещодавних пір більше спілкується зі своїм дядьком, аніж з королем. Має талант до стихійної водної та земляної магій, як і усі водяні дракони, а також має дуже сильні здібності до алхімії.

Я не просто так наголосила напочатку цієї статті, що вони повинні були прийняти участь у Іграх. Що ж сталося? Про це ви зможете дізнатися тільки читаючи книгу) Там на вас вже очікують ця четвірка у повному складі, дехто ще(дві ну вкрай непередбачувані постаті) та багато чого іншого...

Чекаю вас усіх саме за цим посиланням;)

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Виглядає дійсно чудово.

Міранда Слоу
25.03.2024, 17:51:08

Дерещук Олександр, Дякую за оцінку♡

Інші блоги
Той, хто залишився назавжди
Іноді мені здається, що кожен автор має героя, який залишається з ним назавжди. Не найпопулярнішого. Не найідеальнішого. Просто того самого. Того, про кого згадуєш через роки. Того, чий біль відчував майже як власний. Того,
Моїй старшій доньці було десять, сину 8,молодшій 5
Коли почалася війна, моїй дитині було десять років, сину 8 і ще одній лише 5.Я досі думаю про те, як швидко війна змушує дітей дорослішати. Які вони були до і якими стали після. А ви помітили це в своїх дітях?
Найкращі татка у моїх книгах до Дня батька
Вітаю! Сьогодні відзначають День батька. Вітаю усіх чоловіків, які мають звання «тато». Бажаю, щоб ви були для своїх дітей не тільки прикладом, але й чарівниками, найсильнішими суперменами та найдобрішими людьми у
хто викидає книги...
...Той, хто викидає книги – зовсім не облагороджує свого іньтенр*єру. І не примножує свого багатства. Із кожною знищеною книгою серце бідніє, вірування і надії згасають. Так виявляє себе плоть дрібниць побуту. Так і деформується
✤ От вам і імператорська родина! ✤
--- Або якась її частина...) Привіт всім! От і продовження мого "слеш" роману Сад для білого птаха. Теодор відтерпів поїздку з Марін Ефост і пішов у залу засідань. А там у нас.... Далі він перейшов у велику
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше