Різдвяних див багато не буває

От і зі мною нині трапилось. Чого це раптом, спитаєте ви, у березні місяці? А тому що на МАРАФОНІ Тетяни Гищак   мені на очі потрапила книжечка Валерії Серпень. Короткий любовний роман ЗЛІПИ МЕНІ ЩАСТЯ

Цю історію авторка планувала подати на конкурс новорічних оповідань, але перевищила ліміт знаків. Для нас, читачів, це стало справжнім подарунком, тому що ми одержали від Валерії не один, а відразу два чудових твори.

ЗЛІПИ МЕНІ ЩАСТЯ це історія Соломії, звичайної мешканки невеликого міста. Вона працює на двох роботах, тримає в порядку житло, тягає з супермаркету важкі пакети. Ох, як же добре багатьом жінкам все це знайомо! А вдома, лежачи на дивані,  її з нетерпінням чекає навіть не чоловік, а співмешканець, в якому вона давно вже розчарувалась. На кохання з “нареченим” Соломія вже і не сподівається. Єдине про що вона мріє - народити дитину “для себе”, але не виходить. А час збігає - незабаром їй стукне тридцять. 

І от, одного дня, коли всі починають готуватися до Різдва, з нашою героїнею трапляється диво.  На виході з супермаркету доля, в буквальному сенсі, зіштовхує її з незнайомцем. Той миттєво бере ініціативу, хоче познайомитися ближче: представляється, допомагає зібрати розсипані покупки і пропонує підвезти додому, але Соля відмовляється, бо ж на неї чекає наречений! У відповідь Тарас, так звуть нового знайомого, виражає з цього приводу сумнів. З його точки зору, жоден чоловік не примусив би жінку тягати тяжкі сумки. Мені здалося, що саме ці слова Тараса, а зовсім не образи, почуті від “нареченого” підштовхнули Соломію до рішучих дій. Вона збирає речі і переселяється  до тітки. А далі з героїнею трапляється ще декілька див. Одне з них - знайомство з Микиткою - маленьким янголятком (Чи мо’ бісенятком, як дехто вважає?), який дарує їй власноруч зліпленого сніговичка.

Прочитайте оповідання і ви дізнаєтесь, хто такий Микитка, до чого призводять його подарунки і звідки взимку беруться діти, а головне, які ще дива трапилися з Соломією.

Оповідання написане з дотриманням усіх канонів жанру, хорошою українською мовою, сюжет побудовано вірно, образи героїв добре пропрацьовані. Я з задоволенням прочитала його і порекомендую своїм підписникам. Гадаю, воно буде цікаве всім, незалежно від віку. Якби за подібним сценарієм був знятий фільм, я б віднесла його до розряду сімейних.

А ще, до пари, я б порадила тим, хто не встиг ознайомитися з новорічними оповіданнями, прочитати короткий любовний роман Валерії Серпень СНІГОВИК В МОРОЗИЛЬНИКУ. Ці два твори абсолютно різні за змістом, але об’єднані однією спільною деталлю - тим самим сніговиком, що зберігається  в морозилці. 

Дякую авторці за чудові емоції, що дарують її твори.

 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Валерія Серпень
24.03.2024, 20:29:29

Неймовірно вдячна за такий розгорнутий і приємний відгук. Я справді писала це оповідання під конкурс, та вже на середині помітила, що не вкладаюся в ліміт знаків і довелося відкласти його на деякий час, проте самі сніговички не збиралися покидати мої думки і навколо них закрутилась нова історія. А ця вже завершувалася одразу після конкурсної, бо герої теж не відпускали, доки не вирішу їхню долю. І подала цю романтичну історію на інший конкурс, на іншому ресурсі. Проте там однією з умов виявилося неможливість публікувати свою книгу на інших ресурсах після закінчення конкурсу і довелося відмовитись, щоб не порушувати правила. Зате тепер є ще одна історія, яку я дуже люблю. Щиро радію, що вам сподобався твір і дякую за такі теплі слова. Нехай щастить вам!

Єва Ромік
24.03.2024, 20:37:26

Валерія Серпень, Наснаги вам на майбутню творчість.

avatar
Ален Стеллс
24.03.2024, 13:41:04

Чудова рецензія))
Я читала "Сніговик в морозилку" клас!! Така мила історія, хочеться посміхнутися))) дідусь там топчик і такий добряк. От історія про Новий Рік, а від неї віє теплом;)

Єва Ромік
24.03.2024, 14:14:03

Ален Стеллс, Дійсно, так і є. ))

avatar
Олеся Глазунова
24.03.2024, 11:19:39

Дякую за рекомендацію!
Ви праві, так хочеться дива!!! Це просто відтермінований подарунок від святого Миколая чи Санти )))

Єва Ромік
24.03.2024, 12:21:18

Alesia, ❤❤❤

Інші блоги
Комір не поправлений, або що читає авторка )
Вітаю, любі читачі і гості сторіночки) Поки я не пишу, я читаю )) І поки в мене в бібліотеці "Наречена мого сина". від Мелані Ром Досить неоднозначні почуття вона викликає, власне
А ви вже з нами?)
– До речі, дякую, що врятував моє обличчя, – промовив я, не зводячи очей з дверей спальні, де лежала непритомна Аманда. Кутик рота трохи сіпнувся у посмішці: – Якби крісло сіло прямо перед лакеями, я знов з володаря
Авторам новачкам. Ч-2
Якщо ти плануєш публікувати свій перший твір на Букнет, у тебе в запасі повинно бути як мінімум 5-10 розділів або 50 тисяч знаків. Неймовірно приваблива обкладинка, влучна назва і... отакої — байдуже який сюжет. Добре,
♥️ Питання до читачів ♥️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡ Мої любі читачі! ♥️ Я постійно читаю ваші повідомлення: «Хочемо більше розділів!», «Може, викладати щодня?», «Я так чекала окрему історію Сенцових!». І повірте, мені неймовірно
Невеликий бонус читачам ☺️
Ви любите історії, де вирують інтриги, є загадковий герой, який приховує обличчя під маскою і героїня має зробити вибір між чоловіками? ❤️❣️❤️ Тоді вам обов'язково сподобається книга "Гра без згоди "Між
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше