Додано
23.03.24 11:37:24
Цей момент...
– Дякую, я оцінив! Смішна ти, маленька дівчинка, – боже ж ти мій. Як він на мене дивиться з щирим бажанням допомогти розібратися куди мені, наївній, не варто соватися. З наміром вберегти та напоумити, аби не вляпалася. – Ніко, ти зовсім не знаєш життя і того, за якими принципами живе цей дикий, жорстокий світ. А особливо та його частка, де крутиться серйозне бабло. Там здебільшого не керуються чимось подібним. Там свої, драконячі правила. І на почуття інших, а тим більше слабших, ніхто не зважає. Там існують тільки дві крайнощі: або ти переможець, або жертва. Тому часу соплі жувати, вагатися, особливо роздумувати – немає. Або ти дієш на випередження, або збирай свої уламки докупи й вимітайся. На твоє місце вже є чимало охочих. Сильніших, молодших, зубастіших. Я в цьому бізнесі, можна сказати, з народження. Цим займався мій батько й уся родина десятиліттями. Тому вибирати не доводилося. Мене просто призначили наступним на цю карусель. Так, я здобув відмінну освіту, отримав знання та можливості, але не право вибору чим займатися. Тому я мало чим відрізняюся від усіх інших. Ми з ними варимося в одному котлі й живемо за тими ж правилами.
Марса Чаунік
1083
відслідковують
Інші блоги
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Офіційна заява: Я дописав «Богів з гуртожитку» (і зробив буктрейлер, як фінальний штрих до книги) Розходьтеся, друзі, кінець світу скасовується. Або відкладається. Бо я нарешті зробив це — поставив фінальну,
Уявіть, що існує паралельний всесвіт, у якому Адріан з книги Крок у безодню та Еларія з Позначена живуть своїм звичним (або не дуже) життям. Вони ніколи ще не зустрічалися, ходять тими самими вулицями, дивляться
Вчора історія Приручити порожнечу отримала рекомендацію від Іванки Сокіл, за що я безмежно вдячна. Сьогодні, користуючись нагодою (під тему так би мовити), якщо вам також зашла ця історія, хочу порекомендувати
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТак, світ жорстокий і прагматичний, на жаль)
Марса Чаунік, Треба навчитися відсторонюватись, оминаючи небезпеку...
Ох, як це влучно про драконячі правила!)
Марса Чаунік, Так зрозуміло, але так неприйнятно)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати