Додано
18.03.24 13:46:47
"Пограйся і відпусти”: візуалізація
Вітаю, любі читачі і читачки!
Хочу вам показати, як уявляє ШІ героїв роману “Пограйся і відпусти” Ладу і Гната. Мушу сказати, що Лада буквально списана з моєї уяви, а от з Гнатом я помучилася, доки ШІ видав щось хоч трохи подібне))
Як вам? На вашу думку, схожі чи не дуже?
Для тих, хто ще не почав читати, анотація книги:
Той, хто мав бути жорстоким поневолювачем, став охоронцем.
Та, хто мала бути лялечкою в його руках, змусила подивитися на світ по-іншому.
Почуття, яке захопить їх двох, виявиться сильнішим за просту жагу чи закоханість. Спільні рани зроблять їх близькими. Але чи допоможе це, якщо хтось з двох зрадить довіру іншого?
Запрошую прочитати цю історію тут!
********
Більше новин і спілкування зі мною у моєму телеграм-каналі.
Устина Цаль
4613
відслідковують
Інші блоги
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Ви коли-небудь замислювалися, як народжуються найемоційніші сцени? Для мене половина успіху книги — це правильно підібраний трек. Під потрібну музику картинка в голові стає чіткою, а текст пишеться сам, ніби я просто
ВОСЬМИЙ розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Війна між Данилом та Мартою виходить на новий рівень.
Після викрадених медіаторів Данило вирішує, що настав час відповісти. І якщо хтось думав, що помста буде тихою, то дуже помилявся.
Ніч гурт «Пульс» з імпровізованим
— Маєш вільне місце на кораблі? — я витріщився на сестру Катрісс, аж ніяк не очікуючи від неї такого питання. — Знайду, якщо потрібно, — повільно промовив я. — Вам треба до Каланії, сестро? — О ні, Ателю, —
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОооо, я теж десь так і бачила Ладу. А от Гната уявляла трішки інше. Тож візуалізація дуже доречна)
Устина Цаль, Напевно. А ще я уявляла його більш темноволосим))))
Лада і Гнат ,обоє дуже гарні.Взагалі ,Устина,Ви дуже гарно підбираєте героїв.
Оксана Кіс, Дякую❤️
Мені дуже сподобалась Лада...жіноча,ніжна
Гната уявляла більш різкішим,похмурим.....але ...…дуже гарна пара.!!!
Ви молодець!!!
Iryna H, Дякую))
Красивий візуал героїв. От тільки мені Гнат уявлявся і старшим і жорсткішим) Ще б маленьку квіточку Ганусю до повної картинки)))
Reader Lana, Треба буде подумати над доповненням візуалізації))
Дуже красиві герої - Лада неймовірна красуня, Гнат теж красавчік,але я чомусь уявляла його більш похмурим,брутальним,нахабним,а цей Глеб більш добрий,лагідний, надійний.Мабудь такий і підходе Ладі.
Анна Гомма, Насправді я його теж брутальнішим уявляла, але щось не можу такого створити))
Мені подобаються обоє. Гарні. Покажіть ще Надію.
Анна Багирова, Дякую)
Гм.. треба подумати, може вийде й Надію створити)
Красуня Лада )) і Гнат - ем такий на вигляд серйозний і віє якоюсь надійністю)
Іра Сітковська, Надійність - те, чим він її частково підкорить)
Мені дуже подобаються, обоє! Дякую!!!
Лариса, Дякую)
Лада мила і щира дівчинка) А от Гната я ''бачу'' більш серйозного!) Хоча цей, теж красень!)
Віра Вікторівна, Я його теж більш серйозним бачу, а от ШІ не бачить))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати