"Шлюб на трьох” — фінальне слово

Вітаю, любі читачі і читачки!

Зазвичай після завершення кожної книги я пишу довге фінальне слово. Роман “Шлюб на трьох” завершений, епілог вже на сайті (книга на модерації й скоро надійде у продаж), і я дуже багато всього хочу сказати, але резюмую коротко, щоб не писати лонгрідів.

(І принагідно запрошую приєднуватись до читання роману у процесі “Пограйся і відпусти”).

PEcJ8rKsmTHz2GBTPFrQy66olpMGi2kWmsJ4qSHMmZKBcSBSLyaBRZddEB8zxzYMvtOdEEfW5Cnlx7mpCAscypy28G3mKA-oLdiYKmGcnopCD5k98l57PYDj8ZaGrw5pPgnLoVgTRhbDEIjeSAkVqqU

1. Книга вийшла в чомусь суперечливою, двозначною. Як і попередня моя, до речі, хоч там проблематика була іншою. Що далі, то більше ловлю себе на думці, що мені набридає писати однозначних, хороших і зі всіх сторін позитивних героїв.  Звісно, книги й про таких ще будуть, бо маю задуми, але й суперечливих історій напишеться багато)

2. Я не виправдовуватиму вчинки Меланки, Яреми чи Артема, як і не засуджуватиму нікого з них. Це все — на розсуд читача) Зрештою, вони лише персонажі. 

3. Трошки про позитивне. Доки писала, я насолоджувалась українською естрадною музикою, романсами, і вам раджу — ці пісні торкаються серця❤️ Як раджу і з'їздити в чарівне містечко, де Ярема й Меланка провели медовий місяць. Яремче — моя велика любов ще з дитинства, і хоч давненько вже там не була, у книзі повернулася в спогади і місця❤️

 

Дякую всім, хто читав роман “Шлюб на трьох”, коментував, підтримував, ставив сердечка! Залишайтеся зі мною і очікуйте нових теплих історій! 

 

Нагадую:

Найсвіжіші новини, опитування, подарунки, спілкування зі мною — у моєму телеграм-каналі.

Моя сторінка у фейсбуці

Моя сторінка в інстаграмі

Моя сторінка в тік-тоці

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іра Сітковська
11.03.2024, 17:00:57

Життя не чорно- біле :)) , як і ваші книги!) і це цікаво читати

Устина Цаль
11.03.2024, 18:01:48

Іра Сітковська, Дякую!)

avatar
Taisia Moroz
11.03.2024, 09:58:43

Дякую! Як завжди цікаво й захопливо! Особисто мені подобається те, що герої не ідеальні)))

Устина Цаль
11.03.2024, 18:01:40

Taisia Moroz, Дякую за підтримку!)

avatar
Оксана Кіс
11.03.2024, 08:38:05

Устино,всі ваші герої не поганці ,а просто кожен зі своєю правдою.А ми читачі сприймаємо все відповідно до свого виховання ,своїх життєвих цінностей,якби ми поступили в тій чи іншій ситуації.З кожної книги читачі повинні виносити щось для себе,хороше і не дуже.Дякую

Устина Цаль
11.03.2024, 18:01:30

Оксана Кіс, Кожен зі своєю правдою - це дуже влучно!
Дякую!

Інші блоги
Чи важко вам даються сцени 18+?
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Подяка підписникам.
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Культурний Шок Для Мажора 
Ну що, наш золотий хлопчик офіційно вийшов із зони комфорту. Причому зробив це максимально різко, без попереджень і без свого фірмового Cristal. Хто вже встиг прочитати новий розділ «Викрасти сина мільярдера», той зрозуміє,
Новий розділ!
Сьомий розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Один ритм на двох. Подяка та відео-спойлер
Спочатку я хочу подякувати за рекомендації до моєї нової історії «Один ритм на двох» чудовим авторкам Ельфріде Ноар та Анні Лір. Спасибі за постійну підтримку моєї творчості, це дуже зворушливо
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше