Додано
23.02.24 18:22:18
Новенька обкладинка для істинної!
Шановні читачі!
Ви тільки погляньте яка краса!
змінила обкладинку! Але ж на яку! Я просто в захваті і не може намилуватись нею :) А якщо ви ще не читали, ласкаво прошу!
"Я відмовляюся від Сабріни Вельтон в якості своєї істинної пари!" - слова якогось солоденького козла стали моїм першим спогадом у цьому світі. За трагічним збігом обставин я зайняла місце нещасної дівчини і, особисто мене, взагалі не хвилює, що на мені вогнем горить мітка знедоленої. У нашому світі доля - поняття відносне, і міняти свою думку я не збираюсь! Тим більше, що поряд тепер мешкає дуже привабливий чоловік. А те, що похмурий і нелюдимий - то хіба ж це проблема?!
В тексті є:
#істинна пара #потраплянка #побутове фентезі
Ксенія Мур
2088
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиХай приносить тобі натхнення, а читачам задоволення)
Людмила Черниш, Мурсі! Дякую тобі за цю красу! :)
Красота!))
Лара Роса, Щиро дякую!)
Гарно!
Оксана Проник, Дякую!)
Ось я все дивлюся на "Істину..." і все ніяк не прочитаю. Треба виправлятися, треба.
Ірина Величко, Треба-треба, пані Ірино :))
О, як файно вийшло!
MargFed, Погоджуюсь))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати