Для кого ви пишете?

Інколи, мені здається, що після початку повномасштабної війни, мені довелось починати все наново. Багато хто зі мною погодиться, що до всього, в нас були одні плани, але от ніхто й не думав, що потрібно буде їх міняти на 180 градусів. В мене було так само. Я вже розпланувала, що і як робити з книгами та куди податися. Намагалась знайти роботу, хотіла вести ютуб-канал для письменників. Але раптом все змінилось. 

І ось, два роки потому, коли весь цей час я писала в стіл і тільки інколи викладала переклад своєї книги, я все ще намагалась мріяти про те, щоб писати для когось та вести свій блог. Але якось авторів стало багато, а каналів про книги — ще більше. Мені стало якось соромно публікувати те, що думаю. Ті думки та поради, які крутились в голові, здавалось, не мало сенсу. Читачі пішли. Знову треба шукати нових, а сил не має. І от, два роки, можна сказати, я просто плювала в стелю і думала, як зібрати себе до купки. 

Мене й досі турбує думка, а для кого я пишу. Але, як і раніше, так сьогодні, відповідь одна — я пишу для себе. Це єдина статична думка в голові. Так, звісно, я хочу мати гарних читачів та підтримку від знайомих. Але часто буває так, що такі люди лише на деякий період і підуть жити своє життя далі. Але колись твої думки комусь допоможуть. А комусь сподобаються твоя одна книга і буде жити в тій людині. Я так часто жила минулим, що ніколи не помічала скільки всього зробила. Скільки людей насправді залишали коментарі, зберігали книгу, намагались допомогти.

Я жила за принципом: "Дають, будь вдячна. Якщо ні, йди далі". 

І ось тепер, два роки після того, як моє життя дуже змінилось, як і у всіх українців, здається, я знайшла сили йти далі. І в цьому мені дуже допомогли. Тому, якщо вас щось турбує, буду рада послухати та підтримати вас. Також, я думаю інколи писати блоги про психологічні відкриття (які раніше не знала), а також про те, що мені допомагає справлятися. Знаю, що тут в більшості про книги пишуть. Але моя творчість завжди була пов'язана з психологією, тому ця тема підіймається дуже сильно в усіх моїх творах. І так, книга яку я пишу (не так, що зараз у профілі), пов'язана з багатьма проблемами психічних розладів. Раніше, я завжди писала те, що мене турбує. Тому, сподіваюсь, що комусь це також допоможе бути трохи відкритіше та справлятися з цим дурним життям.

Бажаю вам тихого вечора та спокійного сну!

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Юлія Богута
18.02.2024, 23:03:23

Теплої ночі.
Ти пишеш в першу чергу для себе. Так і роби. А люди, яким це стан в нагоді завжди знайдуться. Рада тебе бачити)

Берніс Кірк
19.02.2024, 19:01:48

Юлія Богута, Дякую, буду намагатися поновлювати все, що було втрачено. Я теж рада тебе бачити в моїх коментарях) ❤️

avatar
Василь Бундзяк
18.02.2024, 23:15:26

Завжди пишіть для себе. Головне у авторстві - отримати моральне і естетичне задоволення від своєї роботи і жанр тут зовсім не грає ролі. Що ж до читачів, то вони обов'язково знайдуться. Так, зараз дещо складніше, і тому що війна і тому що зараз люди не дуже люблять читати (сувора правда з якою треба миритися), але обов'язково знайдуться і ті, хто зможе прийняти вашу творчість і просякнутись думками, що несуть у собі ваші книжки. Тож менше переймайтесь і творіть)

Берніс Кірк
19.02.2024, 19:00:11

Василь Бундзяк, Дуже дякую за ваш коментар. Так, дійсно треба писати для себе в першу чергу. Теж сподіваюсь, що знайдуться, дуже б хотілось. Вам теж бажаю знайти своїх і багато успіхів у творчості!

Інші блоги
Подорож до скель Муерно-Арі. Рецензія
Під час створення нового світу перед автором постає надзвичайно складне завдання — побудувати його так, щоб читач міг пройтися вуличками Таміеля, побачити всю його красу, відчути смак булочки з квітковим джемом чи побігати
✧ Колонія. Нові розділи, тизери й колажі» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ 58 розділ «Головна Будівля Адміністрації» вже на сайті, а сьогодні о 12:00 виходить новий 59 розділ «Таємнича комірчина» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки». Я
Іноді я думаю, що...
Раю не можна близько підпускати до дітей! Ні, ну серйозно, Рая проводить терапію приблизно так само, як ведмідь проводить курси з безпеки в лісі. Терапія маленької Катрусі тут "Оберни..." Як Рая "трохи налякала"
Привіт-привіт!
Маю дві прекрасні знижки! Буду тобою володіти - Я казав, що тобі не вдасться сховатися, - стискаю подарований ним букет. Шипи завдають біль, але я навіть не кривлюсь. Страх заглушає все. – Я й не думала. Я повернулася
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше