Книга жахів без жахів...)) Що вас лякає найбільше?

Привіт любі друзі та відвідувачі блогу! Що ж, написала нову главу свого пригодницького роману "Дім втрачених ілюзій." Під час роботи над цим розділом зловила себе на думці, що пишу книгу жахів...)Глава вийшла досить моторошна своєю атмосферою, наче сценка з якогось хоррор фільму. Я не любитель страшного кіно та книг, але деякі читачі, побачивши обкладинку до моєї книги та прочитавши пролог, впевнені, що пишу я саме в подібному жанрі...))Цікаво, у вас також при погляді на обкладику, виникає почуття, що це книга жахів? 

 Напевне, я б і сама так подумала і закрила роман одразу ж після прологу..) Сама це розумію, але змінювати нічого не буду, так як подекуди в моєму романі буде лякаюча й моторошна атмосфера. (Закинутий замок зі страшним минулим, кладовище, мертвий ліс і тд.)Але, сподіваюся, що ви зрозумієте, що в першу чергу в мене підлітковий пригодницький роман з небезпекою, пригодами, романтикою, загадками і тд...) Але друга частина розділу "Нічні відвідувачки" й справді схожа на сценку зі страшного фільму. Цікаво, що вас лякає найбільше? Особисто на мене неабияке враження справляють ляльки та діти ...)) Колись в дитинстві бачила фільми про злих дітей та ляльок, і з тих пір боюся цього чомусь найбільше...) В цьому розділі будуть такі дівчатка...) По традиції, невеликий шматочок з глави та ілюстрація (хоча й не настільки моторошна, але ці дівчатка мене теж чомусь лякають)

Раптом двері зі свистом відчинилися, ніби їх щосили штовхнули ногою. Ден намагався не дихати, вдивляючись у маленьку щілину між підлогою та простирадлом. У проймі стояли дві дівчинки, як дві краплі води схожі між собою. На вигляд їм було не більше семи-восьми років. Світле кучеряве волосся прикрашали величезні банти, а одягнені вони було в однакові білі сукні з рюшами, на яких виднілися сліди чиєїсь крові. У кожної в руці було по довгому кинджалу. Вони когось покалічили дорогою сюди? Ден закрив долонею рот, намагаючись подолати хвилю сковуючого жаху. Тільки б ніхто через нього не постраждав!

 — Виходь до нас гратися! Ми теж хочемо у хованки.

 — Та нема його тут! Він, швидше за все, у четвертій палаті ховається. Б'ємося об заклад, я перша його знайду?

— Не дочекаєшся!

   Грайливо підстрибуючи, дівчатка повернулися у коридор і, як він зрозумів, вирушили на пошуки до сусідньої палати.

   Ден, як пригорілий, вискочив з-під укриття і вибіг за двері. Усередині щось вибухнуло від болю. Залишалося якнайшвидше дістатися до ліфта. Затиснувши долонею бік, він кинувся тікати. Біль у рані перехопив подих, голова запаморочилась, а тіло почало відносити до стіни. Напевне, він не розрахував власних сил. Ліфт знаходився у протилежному кінці коридору, і до нього залишалося не менше сорока метрів. Ден з тривогою озирнувся. Дівчата як у воду канули. Це трохи заспокоїло, і він зробив зусилля, щоб знову перейти на біг. Взуття ковзало по блискучій плитці, а білі стіни звужувалися, віддаляючи заповітну мету. Здавалося, він потрапив до чергового фільму жахів. Мозок відмовлявся сприймати реальність.



 

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Я б сказав, що обкладинка більше схоже на містику, аніж на класичні жахи.
Мене інколи лякають дзеркала... А точніше те, що мозок може почати уявляти, якщо довго дивитися у дзеркало.

Показати 21 відповідь

Hanna Trunova, Музику я теж вмикаю) Рок чудово глушить звуки) Хоча інколи і цього недостатньо

avatar
Арія Вест
18.02.2024, 21:42:46

Урааа, новий розділ)) Мені обкладинка була схожа на якусь містику та жахи, повязану з підлітками. Чомусь з самого початку думала, що то буде щось про дитячий будинок))) але втягнулась, прочтавши кілька розділів. З кожною главою книга ставала усе цікавішою. Тепер чекаю новий розділ з нетерпінням)))

Єва Лук'янова
18.02.2024, 22:00:16

Amilazka, Дуже дякую) в мене настільки нетиповий сюжет, що завжди люди не розуміють, чого чекати...) Часто чула, що після 3 розділу всі в шоці...типу що...? Комп'ютерна мережа, прибульці?)) Ну є вже як є)) ❤️

avatar
Ханна Трунова
18.02.2024, 21:28:30

Ой, а я пам'ятаю перший варіант, де ще й лялька була..)))) хехе...)
А ця глава дійсно як сцена з фільму жахів.. Моторошно...
Раніше, малою, я дивилася фільми жахів: і про ляльки, і про гострозубих їжаків, і куб, і пила, і акули... Йой. Але в мене ніколи не було страху від них..)) Можна сказати, часом я навіть сміялася..))

Єва Лук'янова
18.02.2024, 21:42:51

Hanna Trunova, Ооо, це точно)) теж багато чого дивилась, потім ще кошмари мучили))

Інші блоги
З днем Конституції України! + 200 підписників!
Доброго ранку, мої любі читачі! Я вам дуже дякую за те, що ми досягли бажаного числа підписників — 200! І тепер, умова виконана: я можу опублікувати нову книгу! Про неї мова буде пізніше;) Також вітаю вас усіх з днем
Я цього чекала ♥️
Хочу поділитися з вами радістю - моя єдина маленька історія нарешті набрала 1000 прочитань ♥️ Так, це трошки, але як на 5 глав непогано, погодьтесь ☺️ З цього приводу "Мортідо" також отримує нову обкладинку.
Книгу «візьми мене з собою» завершено.
"Візьми мене з собою" -- у центрі сюжету Ігор. Звичайний чоловік із незвичайною внутрішньою глибиною. Далекобійник, батько, людина, яка звикла тримати кермо міцно — і на трасі, і в житті. Він не герой із глянцевих
Чергова подвійна знижка!
Вихідні дні мають бути приємними! Тому, несу приємні знижки одразу на дві книги! КОРОЛІВСЬКА БУНТАРКА, АБО ВИКРАДЕННЯ ВІКУ Що гірше: шлюб, про котрий ти навіть не думала, чи звинувачення у зникненні королівських грифонів? Бути
⏰ Час читати оповідання ⏰ ( і гра)
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше