Додано
13.02.24 20:45:40
Візуалізація героїв "Нескоренної імператриці"
Шановні друзі, візуалізувати своїх героїв виявилось дуже складно. Передивилась сотні артів. Знайшла приблизно схоже. Ліннея Белтрам (тільки без крил) 1 варіант.
Вона ж другий варіант
Домінік Лабонт 1
В другому варіанті
А це вони разом: теж в двох варіантах
Перший
Другий
Мені більш до душі Ліннея і Домінік у перших варіантах. А вам?
І на останок - погляд! Такий він у Ліннеї (парубок може бути, наприклад, один з її шпигунів)).
Чи схожі герої на цих артах з тими, що ви собі уявляли?
Аманді Хоуп
4184
відслідковують
Інші блоги
Привіт ❤️ Я тут перечитувала текст, який готую до публікації, і зупинилася на одному уривку. У світлі останніх подій він раптом став для мене кумедним — попри всю серйозність ситуації, як у книзі, так і в реальному
Сьогодні для мене важливий день - я почала публікацію нової книги. Що ж вас чекає? Основні тропи: мафія, вимушений шлюб, від ворогів до коханців, сімейні таємниці, кримінальні розбірки, таємниці минулого, протистояння
Нарешті за повороту з'являється знайома машина. Вона повільно під'їжджає і зупиняється прямо біля моїх ніг. З нетерпінням сідаю всередину і голосно гепаю дверцятами. - Восьма минула п'ятнадцять хвилин назад, - роздратовано
Шановні читачі, сьогодні на книгу "Землянка по знижці" відкривається передплата. Я вдячна всім, хто залишається зі мною та героями, і бажаю приємного читання!!! https://booknet.ua/reader/zemlyanka-po-znizhc-b451809?c=5009817 Хейлі і подумати
Під час створення нового світу перед автором постає надзвичайно складне завдання — побудувати його так, щоб читач міг пройтися вуличками Таміеля, побачити всю його красу, відчути смак булочки з квітковим джемом чи побігати
29 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиШановні читачи, чи видно вам арти? Перший раз викладаю блог.))
Аманді Хоуп, Ні. Лише посилання.
Я їх якось собі навіть уявити не змогла :) Домінік такий гарний, що моя уява навіть пасує перед таким завданням як візуалізація:))) А Ліннея настільки сподобалась сильним характером та бойовими навичками, що цього достатньо для розуміння, яка вона неймовірна та незабутня.
Коментар видалено
Коментар видалено
Всі гарні
Мені сподобався другий варіант Лінеї і Лабонта. І перший день вони разом.
Як на мене, дівчата гарні на всіх ілюстраціях, але жодна з них не передає мудрості і життєвого досвіду самої Лінеї, адже вона юна лише зовні. Я б сказала, що це юна Лінея у своєму першому житті. У другому втіленні її погляд, постать повинні бути не такими наївними. Крім того, це дівчина-воїн з відповідними характером та поставою.
Аманді Хоуп, )) образ домальовує уява під ваші чудові описи. Надхнення вам.
Лінея - 1 (варіант 2, як на мене, надто яскрава дівчина.) Домінік -2.
Як на мене то Лінея більше підходить та що на 2 картинці а Домінік на першій.
2 варіант Ліннеї більш підходить і Домінік - 2 там поєднується загадковість і рішучість, і разом другий варіант.
Разом-2. На інших Лабонт зовсім не красивий.
Ліннея-2, Домінік-1, разом - 1
Дякую любі. Дуже цікаво читати ваші про вподобання.
Може наступним зробити візуалізацію до "Чорного дракона"?
Аманді Хоуп, Це було б чудово
Гарні іллюстрації!
Останнє фото якнайкраще передає красу і гостроту розуму головних героїв.
Перший варіант, де герої разом.
Ліннея-2, Домінік-1, разом -2
Перший варіант скрізь
Лвнея другий варіант, а Домінік 1, ну і разом перший варіант.
Мені більш перші варіанти. Хоча всі гарні
Лінея другий варіант ,а Лабонт і там ,де разом-перший більше до вподоби.Дякую,дуже гарна харизматична пара(。♡‿♡。)
Мені більше подобаються перші варіанти арти і Ліннеї, і Домініка. А арта, де вони разом, - у другому варіанті.
Мені подобаються теж перші варіанти. Арти видно
А мені більше сподобались у других варіантах кожен окремо, де вона така ще юна і наївна , і у ньому є якась таємничість
Дякую за візуалізацію. Максимально схоже до того як уявляла.
Обидва варіанти неймовірні!!!!!
Молоді, гарні! Мені до вподоби другий варіант.
Всі красиві і 1 і 2 варіант,та мені перший до душі,і погляд супер,якби передає характер Ліннєї,Доменік це цукерочка всюди,ну прямо вау ,такого я уявляла.
Вау всі дуже гарні:))))))))
Катя Сонячна, Отож.)) Дуже складно вибрати.
1-ші варіанти!
Nina Kovalenko, Мені теж більш сподобались.)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати