Додано
10.02.24 22:06:09
"Без ілюзій"(відео)трейлер (5) до книги
– Це для тебе має якесь значення? – зухвалий погляд вивчає мене наче під мікроскопом, розглядаючи моє обличчя, губи, шию… Та повільно котиться вниз. Все повторюється, як тоді, в ліфті. Це виводить мене на бурхливу емоцію спротиву. Цього разу Маркуса поруч немає. Я не стримуюсь і таки питаю того нахабу:
– Ну, як тобі! Достатньо щедро платить тобі Маркус за охорону такого об'єкта?
– Ти хотіла сказати – коханки? – продірявлює мене поглядом. Куди подівся той нахвалений професіонал? Чого йому від мене потрібно?
– Ти взагалі, що собі дозволяєш? – відверто обурююсь. Дістав своїми повчаннями, поглядами, зухвалою поведінкою. – Те, що ми з одного міста, не дає тобі жодного права так поводитись. Затям! Моя відповідь може бути адекватною. Сам озвучив – я коханка твого боса, а ти лише найманець, який відпрацьовує контракт. Не забувай!
Марса Чаунік
1083
відслідковують
Інші блоги
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Вітаю, мої чудові. Історія Лідії у тілі Розі набирає обертів і саме час познайомитись із головними героями. Це Лідія. Цинічна редакторка романтичного фентезі. Вона любить свою роботу, але не любить тексти, з якими
Привіт, мої терплячі! Сьогодні я НАРЕШТІ прийшла до вас із главою 18+ і невеличким зізнанням. Коли я тільки сідала за фанфік про Гоуста та Єву, план був геніально простим: розважитись і змусити цю парочку кохатися
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Привіт, мої любі Спокусники! Дві книги. Дві історії кохання. “Вечірка для боса” 20 Вона - працівниця, яка провела ніч пристрасті зі своїм босом під час маскараду. Він не впізнав її - але в офісі їм знову доведеться
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯк все романтично і непросто. Чому на заваді завжди стають якісь непередбачувані обставини, ускладнюючи життя? Маркус поїхав, залишивши Ніку в домі-казці... Все так гармонійно підібрано включаючи музику - побувала в кіно)
Яніна Бех, Життя непроста штука, всім відомо! А за кіно - спасибі! Люблю монтувати ролики, занурюєшся в інший, романтичний привабливий світ:)))
А можна мені посеред зими потрапити в такий рай? Де та машина часу для переміщення)
Болеслав Боні, Можна, звичайно:))) У кожного є право на здійснення мрій. А де Ваша машина часу - шукайте! Я свою ще також не знайшла:)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати