Додано
02.02.24 09:17:02
Що почитати?
Друзі, поки пишу нову книгу для вас, мозок і серце вимагають трохи відпочинку. Що порадите почитати для душі та розуму? Щось не банальне, без кліше боса та підлеглої та суцільний інтимних сцен))))
Ангеліна Кріхелі
720
відслідковують
Інші блоги
✨Доброї ночі, творча спільното!✨ Нові глави вже на сайті! Але день для нашого картографа не був надто легшим за ніч на дивовижній Вежі Морського Світла в Ард-Лірі. Крутити увесь час динамо — не дуже
Я почала писати цю книгу лише місяць тому. Тому матеріал поки що сирий, місцями нерівний і, можливо, не завжди складений так, як хотілося б. Чесно кажучи, я й сама не все перечитувала. Деякі моменти навіть зараз даються
Хто чекав новинку про Назаренка та Вікторію? Вітаю! А хто не чекав — вам сюрприз! Зустрічайте: нова захоплююча історія в жанрі жіночий роман-трилер. Вас чекають протистояння характерів сильних героїв, пригоди, складні
Прокидаюся в підземеллі! Голова болить, кінцівки не слухаються. Намагаюся підняти руку, щоби протерти очі. Й із жахом дивлюся на зелену пазуристу лапу. Я обернулася?? Озираюся навколо. Голова болить, звуки якісь дивні, і
Ця обкладинка для мене — не просто картинка. Будинок на ній — це мій справжній дім. Саме тут я разом із дітьми прожила сім місяців окупації. А гора на задньому плані — особливе для мене місце. Коли зник зв'язок
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТетяну Гищак би рекомендувала, Діану Козловську – не сказала б, що легке, але без кліше та захопливо написане, Ярко теж гарний, підліткова проза, ну а ще – можете до мене завітати))), дуже б цікаво дізнатися Вашу думку.
Ярко, Нема за що) Я аж зашарілася))
Привіт!
Повертайтесь на безстроковий марафон: почитати знайдете, ішним роскажете та й про себе не гріх інколи заявити)
Тетяна Гищак, приіт)) дякую за запрошення. Пробачте, але зараз не маю часу. Бо марафон - це певний обов'язок. А читати можу просто у вільний час...
Привіт усім! А який жанр вас цікавить?
S Batura, Багато разів прочитано, бо це моє улюблене... А ще "Ідіот".
Для душі і особливо для розуму я завжди рекомендую тільки одного автора на Букнеті - Лана Вернік❤, усі її книги шедеври❤, реальні історії про життя, без прикрас, фантазій, домислів. І завжди попереджую, після її книг, планка буде настільки піднята, що потрібен час, щоб знову почати читати мас-маркет Букнету.
Елена Клименко, Я читаю її книги для каналу в ютубі)))
Стівена Кінга))) Там точно без кліше)) Хоча, мабуть, для душі вони не підійдуть))
Ангеліна Кріхелі, Я тут 24 години на добу, 7 днів на тиждень =D
Аманді Хоуп "Нескорена імператриця"
Ангеліна Кріхелі, Не історичний,фантастика про другий шанс на життя,але дуже захопливо написаний,неможливо відірватись.
Гм..)) Якщо не на Букнеті, то я зараз читаю "Анатомію. історію кохання" другу частину.)) Легка історія, а перша книга то взагалі - кохання серед могил...))
А якщо Букнет, то щиро раджу книгу "Дім втрачених ілюзій" https://booknet.ua/book/dm-vtrachenih-lyuzi-b418853
Ну і наберусь наглості й тихо проошепочу: "Пори року. Зникнення Зими"...))
Hanna Trunova, Дякую)))
Запрошу у свої фентезійні світи)) Думаю, ви легко знайдете щось для душі) Бо я сама пишу для душі із присмаком казки та пригод))
Зокрема запрошую до циклу книг Котіарн, - "Душа середньовічного замку" та "Це (не) моя казка". :))
Анітка Санніфео, Дякую за запрошення...
Ангеліна, мені подобаються твори Лани Вернік (тут на Букнеті). Дуже цікаві історії, побудовані на реальних подіях. В ціх історіях немає банальщини. Рекомендую. А вам натхнення для написання нових творів!❤
Лана, Дякую, пошукаю
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати