Ви чекали? Космічні пригоди Соні починаються

Привіт усім.

Сьогодні, як я й обіцяла, нарешті стартувала довгоочікувана для багатьох з вас історія Соні, рудоволосої племінниці Ліни з трилогії "Се-авін".

Загальна ідея цієї історії в мене вималювалася вже давно, як і розуміння, які саме чоловіки будуть поруч з нею, і чому. Проте я тривалий час не могла вловити характер цієї героїні. Спробувала писати когось схожого на Ліну, однак пригальмувала, відчуваючи, що це не те. Аж доки нещодавно не написалися рядки:

...

Було б дивно, якби після таких відкриттів, я змогла жити, як раніше. Чи займатися тим, що й раніше. Бути такою ж безпечною та безтурботною. Бути звичайною.

Всі ці роки я потратила на те, щоб навчитися захищати себе й рідних. Щоб підготуватися.

...

І от тут все нарешті стало на місця. Я зрозуміла її, побачила внутрішній світ цієї дівчини. І, як наслідок, історія нарешті заграла в моїй уяві деталями, барвами, емоціями, пристрастю, карколомними сюжетними поворотами, і масштабними космічними пригодами, які може здійснити й пережити тільки така вогняна борчиня, як Софія. Одразу змалювалися стосунки між нею і її чоловіками. Текст сам почав проситися на сторінки.

Я ще не знаю точно, на скільки частин все це потягне, на дві, чи на три, але гарантую, нудно не буде. Буде гаряче й цікаво. Тож помчали:

Полонянка

Анотація:

– Я не питаю, Софіє, – шипить він мені в обличчя, проводячи носом по моїй щоці. — І моя пропозиція не передбачає відмови. Ти станеш моєю дружиною. І навчишся мене шанувати, як свого чоловіка і володаря. Якщо хочеш, щоб я був лагідний з тобою. Я довго шукав тебе. Тож встиг розбурхати свій апетит до краю.
− Нізащо, − хриплю, безпорадно борсаючись в жорсткій хватці.
− Тоді я забуду, що ти племінниця імператриці Аша-Ірон і зроблю тебе безправною наложницею в своєму гаремі. Рабинею, з якою робитиму все, що мені заманеться. Бо так, чи інакше, ти тепер належиш мені. І я вирішуватиму твою долю. Затямила?
Тепер я знаю, до якого протистояння готувалася стільки років. І не збираюся здаватися. Цей покидьок точно не моя доля.

Читати книгу тут...

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Супер, дуже сподобалося. Скажіть коли буде продовження ??

avatar
anna svetlicna
04.01.2024, 19:23:53

Щастя немає меж. Дякую за продовження цієї чудової історії. А Софія то з характером ух

avatar
Любовь Яковлева
03.01.2024, 22:47:20

Успіхів вам ?

Я в передчутті?, успіху Алекса☘️

avatar
Ольга Поліщук
03.01.2024, 20:20:28

Ой, як же цікаво!!!! Натхнення Алексо, легкого пера

Я починаюча, чи не могли б Ви зайти на мою сторінку та прокоментувати мої публікації? Буду дуже вдячна♡

avatar
Яна
03.01.2024, 20:09:10

Дуже чекала на історію Соні, судячи з анотації на її долю пригоди випали ще ті)
А ще мені вже так кортить дізнатись хто ж буде ще її супутником окрім Чотжара)
Натхнення, любий авторе!

avatar
Олена Гринчук
03.01.2024, 18:31:41

Дякую за чудову можливість знову поринути у чарівний світ пригод! Ви як завжди неперевершені! Наснаги і терпіння у написанні цієї цікавої історії!

avatar
Римма Остапчук
03.01.2024, 18:08:29

Дякую за новинку. Ваші книги,як завжди зятянують з перших сторінок.

avatar
Book Witch
03.01.2024, 17:35:28

З новинкою! Рада, що дочекалася історію про Соню. Уже не терпиться дізнатися, що буде далі?

Інші блоги
Суперзнижка - Кохана Демона!
Дівчата, не пропустіть гарячу знижку на повний текст! Владний, жорсткий, небезпечний, сам собі влада та закон. Такому не відмовляють. Ніколи! А вона ризикнула. Бо заручена з іншим і їй байдуже на його владу та гроші. Але його
Важливо!
Друзі, вибачте за пропущені дні без нових розділів до "Небезпечних чоловіків для чужинки"❤️ Дякую всім, хто чекає на продовження і залишається зі мною та героями цієї історії. Щоб надолужити пропущене, сьогодні
Заміна обкладинки
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше