Happy New Year

Дорогі читачі та любі автори♥, хочу привітати всіх з прийдешнім Новим роком. Бажаю в першу чергу нам всім миру та швидкої перемоги. Бажаю, щоб Ви та Ваші рідні завжди були у безпеці. Нехай 2024 рік стане роком щастя, радості і достатку, а незгоди не торкатимуться Ваших домівок та сердець. 

Вчора зі своєю Музою я підбила підсумки 2023 року і дійшла висновку, що він був насиченим на події, емоції та переживання. Моє життя досить цікаво змінилося, але стабільною залишалася моя творчість, без якої я вже не уявляю себе. 

2023 рік був сповнений гарних знайомств та спілкування. У першу чергу з Вами♥. Я маю найкращу аудиторію, знайома з чудовими авторами і нарешті зустріла однодумців. Мені здається, що це просто неймовірно. І я Вам всім за це дякую. 

Сподіваюся, що у 2024 році ми далі будемо йти разом.

                        

 

P.S. Для читачів книги “У полоні Еміратів” під ялиночку був поставлений солодкий подарунок у вигляді епілогу до історії та її щасливе завершення. Сподіваюся, що Вам все сподобається. 

Бажаю Вам усього найкращого у новому році!



 

З любов'ю, автор Zheliznа

 

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Julia Stratiichuk
01.01.2024, 11:20:29

Щирі вітання із закінченням такого продуктивного, творчого і успішного року! Це був рік твого професійного росту, як найкращого автора. Надзвичайно пишаюся цим!! Багато натхнення для нових шикарних робіт в Новому Році❤️

Zhelizna
01.01.2024, 11:27:10

Julia Stratiichuk, Моя прекрасна Муза♥️♥️♥️. Дякую, що ти у мене є)

avatar
Amara
01.01.2024, 04:49:38

І тобі всього-всього найкращого!!! ❤️
Щоб було що писати, як писати і для кого.
А також всім нам миру і злагоди, а ворогам — скоріше здохнути.

Zhelizna
01.01.2024, 08:00:38

Amara, Дякуююю♥️

avatar
Олеся Мрійниця
31.12.2023, 12:40:49

Іванно, ви неймовірна. Дякую за таку емоційну історію. Вже у очікуванні нових сторінок і нових героїв. Зовсім не розчарована вашим наступним вибором) Навпаки, дуже цікаво. Бажаю, щоб ваша віддана Муза завжди була поряд з вами. З придешнім Новим роком. Здійснення мрій! Миру! Злагоди! Будьте щасливою!)

Показати 2 відповіді
Олеся Мрійниця
31.12.2023, 12:47:43

Zhelizna, Я теж дуже рада нашому знайомству) Щиро дякую!

Ураа, вітаю з прийдешнім, та з завершенням книги ❤️

Zhelizna
31.12.2023, 12:04:00

Валерія Оквітань, Дякую, моя дорога♥️♥️♥️

Інші блоги
Навіщо вона йому?
– Куди ми летимо? – знову знехтувавши правила пристойності, які вкладали в мене з дитинства, першою звернулася до чоловіка. – А мені казали, що таринки зайвих питань чоловікам не ставлять, – пролунала іронічна
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Дорогі підписники та автори!!!
Вже завтра 28 червня виповниться 1 рік книзі "Трамвай під номером 13". Її історія написання та реалізації розпочалася ще 12.12.2024, тоді було створено першк главу, а згодом до березня 2025 ще дві, пізніше у травні 2025 продовжилась
Дорогі читачі
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше