Додано
22.12.23 16:16:09
Нова робота
Всім привіт, завтра виходить моя нова робота "МИР", глава вже написана та запланована о 09:00, вона з'явиться на сайті. Це досить незвична для мене робота, сюжет якої буде розгортатися в навкруги Камелії, яка являється учасником террористичної організації "МИР", яка виступає проти імператорської системи влади, але яке вона сама має відношення до Імператорської родини? В цій книгі вас чекає громадянський переворот, кохання та ненависть, зрада, трилер, та багато чого іншого. Буду рада вас бачити на своїй сторінці. Люблю вас)
.
Катя Андреева
246
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої любі читачі! Мабуть, ви вже встигли засумувати за цією історією — так само, як і я, а можливо і забути! Ця довга пауза була мені життєво необхідною, і я щиро радію, що знову повертаюся до письменництва. За цей
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку.
Не через любов.
А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Анотація книги: — А як же останнє бажання перед смертю?
Я мала боятися його, мала благати про пощаду. Але замість цього попросила поцілунок...
Артур прийшов у моє життя як ворог — чоловік із темними очима й зброєю в
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти"навкруги"? Що це?) А так, звісно, вітаю з новинкою!
Катя Андреева, Звісно, слово є, та сюжету краще б розвиватися навкруги Камеліі, аж ніяк не "в навкруги") Інакше можна подумати, що йдеться про російське слово "округ".
Вітаю з новинкою, буду чекати виходу книги
Алина Петренко, Дякую, сподіваюся вам сподобається
Добрий вечір, судячі з опису, це має бути щось цікаве, буду чекати першої глави, сподіваюсь, що буде також атмосферно як і в книзі В пекло заради тебе
Денис Ткаченко, Дякую, буду намагатися не розчарувати
Дякую за анонс) Гарного вечора, Катю!
Олеся Мрійниця, Вам також)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати