Творчість

Всіх хай. Хочу поговорити на одну тему, яка стосується творчості. Я намагаюся писати книги, придумувати історії, сюжет. З дитинства мене цікавить ця тематика, і я завжди захоплювалася письменниками, вважала цих людей якимись чаріниками, які створювали каазковий світ і змушували поринути в нього. Напевно я хотіла робити щось подібне, моя професійна діяльність досить далека від творчої, і я живу з хлопцем, який звісно знає про моє хобі, і я звичайно даю свої роботи, щоб він почитав, прокоментував, але він завжди реагує на них досить іронічно. Звичайно я розумію, що це не має бути йому цікаво, та не має подобатися йому, мої роботи для нього банальні та деприсивні, він не раз казав мені написати щось інше, не таке банальне. Я не вважаю себе генієм, або щось таким. Але в сеж таки хотілося б почути об'єктивну думку про мої роботи. Я хочу навчатися, становитися краще, або можливо це дійсно не моє, і треба займатися чимось іншим.

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олеся Мрійниця
20.12.2023, 17:24:48

Ви дуже обарована дівчина, ваш хлопець або ревнує вас до цього заняття, або ж заздрить, що сам не може так, як ви писати. Пишіть і не слухайте. Ви розумниця)

Показати 2 відповіді
Олеся Мрійниця
20.12.2023, 17:33:29

Катя Андреева, Завжди з радістю❤️❤️❤️

avatar
peperchinolii
20.12.2023, 17:14:40

Скажу вам одне, ніколи не варто закидати те, що вам дійсно подобається! Життя у нас одне, тож якщо вам це подобається, то робіть, чому ні? Не потрібно писати по десять сторінок на день, виділяйте хоча б десять хвилин на день, так ви будете практикуватися кожного дня, тим самим ваші навички будуть покращуватися. Успіху вам, Катю!

Катя Андреева
20.12.2023, 17:18:16

peperchinolii, Дякую)

avatar
Дана Новак
20.12.2023, 16:52:08

В мене щось схоже – здається, є багато більш нагальних справ, якім потрібно приділити увагу, і що то воно таке- сидіти і вигадувати, хто з персонажів що сказав, і що з ним далі буде? Щось навіть безглузде, га?Та як відмовитися від цього- на душі робиться якось порожньо... Тож лише Ви самі можете зрозуміти, варто цим займатися, чи ні, і хоч погляд близьких людей , які Вас знають, важливий, та останні рішення за Вами. Я трохи читаю Ваші твори- як читачка, порадила б більше уваги приділяти граматиці і стилістиці. А щодо банальності сюжетів...багато чого вже було написано, тож складно хоч трохи не повторитися) Просто можна по-своєму подивитися на будь-що вже відоме.

Інші блоги
Звернення від авторки
Вітаю, мої любі читачі! Мабуть, ви вже встигли засумувати за цією історією — так само, як і я, а можливо і забути! Ця довга пауза була мені життєво необхідною, і я щиро радію, що знову повертаюся до письменництва. За цей
Про себе.
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
Що робити, коли почуття стають табу? сьогодні -25%
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
Мене продав власний батько… І це стало початком..
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку. Не через любов. А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Анонс новинки яка вийде вже зовсім скоро ❤️
Анотація книги: — А як же останнє бажання перед смертю? Я мала боятися його, мала благати про пощаду. Але замість цього попросила поцілунок... Артур прийшов у моє життя як ворог — чоловік із темними очима й зброєю в
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше