Додано
04.12.23 12:40:06
Невірний чоловік. Я тобі (не) пробачу. Знижка!!!
Друзі, на мій роман Невірний чоловік. Я тобі (не) пробачу сьогодні діє крута знижка!

- Побазікають і забудуть, - різко вимовляє Ельдар.
Усередині мене палахкотить вогонь, що спалює на своєму шляху світлі й трепетні почуття. Мій чоловік - був моїм усім: другом, першим і єдиним чоловіком, найкращим у світі коханцем.
Десятирічна річниця весілля, на яку ми запросили купу гостей, закінчилася грандіозним скандалом. Замість вітального відео всі споглядали, як Ельдар кохався з моєю подругою. Не просто подругою... чорт, це ж Таня. Ми з нею як сестри. Із самого дитинства.
- Ти серйозно думаєш, що я зможу коли-небудь пробачити побачене? - мотаю головою.
- Зможеш, - суворо чеканить. - Розлучення я тобі не дам, Рито.
Віта Кросс
2147
відслідковують
Інші блоги
Доброго часу доби, шановне панство. Маю кілька звісток, довго вас своїми писулями маринувати не буду, бо спека така, що справді все підгорає у прямому сенсі цього слова. Син поклав термометр на сонечко, набігло сорок шість
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! YouTube-каналі «Книгомандри» випустив ще озвучку оповідання "Привид колишнього чоловіка". Також нагадую, що час від часу я публікую
Час підбити підсумки. 30.06 перегорнемо останню сторінку «Ляльковода». Це був інтенсивний період, насичений емоціями. Дякую кожному, хто був зі мною в цьому всесвіті! Потім я йду у відпустку. Там спробую придумати
Любі мої читачі! Сьогодні 28 червня, а це означає дві речі: моя гаряча новинка "Аудит для боса-ескортника" офіційно стартувала, і ми влітаємо в неймовірний літній флешмоб «Мелодія кохання»! Цю чудову
Зараз працюю над новою книгою, і все частіше думаю над питанням: Який саме ГГ зачаровує з першого рядка? Тихий? Який постійно всіх підтримує та все розуміє! Чи можливо Хуліган? Який завжди йде на пролом. Той, хто вирішує
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиСкладний вибір,стільки протиріч і недомоаленостей.Емоційно,зворушливо,по-життєвому про вибір через помилки та досвід,про час,який не лікує,але допомагає розставити по своїх поличках.Дякую за чудову книгу.
Тетяна Маркова, Будь ласка)
Книга дуже цікава.Викликає багато емоцій.заперечень.хвилювань.
Станіслава Барабошко, Дякую)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати