Нова глава, онлайн трансляція

Всім привіт, буду тепер писати блоги й тут. Тому запрошую до нової глави. Буду рада вашим коментарям та думкам стосовно книги.

Від сьогодні поставила собі ціль більше не розкидуватись часом, і буду перекладати по главі кожного тижня. І при цьому, якщо буде час, то й по дві. Найгірший ворог для мене — емоції. Останні місяці дались мені дуже важко. Особливо через те, що я просто не знала за що хапатись і як писати. А найгірше в такі моменти, що я часто ставлю собі питання: "Кому взагалі це потрібно? Нащо я пишу? Для кого?". Часто здаюсь своїй апатії, і було важко починати блог тут. Тому тепер, буду старатися краще. 

До речі, наступного тижня я буду читати вірші разом з подругою в інстаграмі. Якщо вам цікаво можете підписатись на мою сторінку. Що ще більше, якщо ви пишете вірші, також є можливість їх зачитати. Всі подробиці на сторінці: https://www.instagram.com/berni_kirk

Бажаю вам тихого вечора! І спокійного сну! 

Ваша, Берні

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Подорож до скель Муерно-Арі. Рецензія
Під час створення нового світу перед автором постає надзвичайно складне завдання — побудувати його так, щоб читач міг пройтися вуличками Таміеля, побачити всю його красу, відчути смак булочки з квітковим джемом чи побігати
✧ Колонія. Нові розділи, тизери й колажі» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ 58 розділ «Головна Будівля Адміністрації» вже на сайті, а сьогодні о 12:00 виходить новий 59 розділ «Таємнича комірчина» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки». Я
Іноді я думаю, що...
Раю не можна близько підпускати до дітей! Ні, ну серйозно, Рая проводить терапію приблизно так само, як ведмідь проводить курси з безпеки в лісі. Терапія маленької Катрусі тут "Оберни..." Як Рая "трохи налякала"
Привіт-привіт!
Маю дві прекрасні знижки! Буду тобою володіти - Я казав, що тобі не вдасться сховатися, - стискаю подарований ним букет. Шипи завдають біль, але я навіть не кривлюсь. Страх заглушає все. – Я й не думала. Я повернулася
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше