“10 ранку…” — фінальне слово

Вітаю, любі читачі і читачки!

 

Роман "10 ранку в першу суботу літа" завершений і вже є на сайті в повному обсязі!

 

Хочу подякувати і традиційно розповісти про цю книгу.

 

8r02ZbcoxJTsKjSDYJe5oR9I8Ye5k_QAWnmd8hfE7VZ1-9SOBUKgK5rxMmHFsjvPaxlPNBn5RstZKoulGcLNVH37DiXZSZ1CRp9SLci6rKvwE5mmLoE4HQp17tcl5InKHHz2FH_xsfw95HnMmq1tt8o

 

1. Це перша моя історія, яка була опублікована аж через пів року після написання. Я довго думала, публікувати її на Букнет чи ні, бо бажала бачити саме у друкованому вигляді, але все ж захотіла показати своїм читачам тут. І рада, що це зробила!

 

2. Книга здається іншою, коли перечитуєш її через деякий час після написання. Вичитуючи глави перед публікацією, я помічала багато того, чого не помічала в час написання. Наприклад, те, яким одержимим виглядає кохання Вікторії :)

 

3. Історія більше, ніж інші, насичена подробицями, деталями, більшість з яких я почерпнула зі свого досвіду — це найнадійніший спосіб написати реалістично, коли пишеш у стислі терміни. Ліс, нюанси сільського життя, нюанси львівського життя, вино — це те, що я добре знаю. Так само, як знаю, що говорять гіди в екскурсіях на Закарпаття, бо не раз їздила, чи як відбувається фестиваль вина в Кишеневі, бо теж була. Про Нью-Йорк у розмовах на відстані 7 тисяч кілометрів мені теж колись розповідали, а дерево гінгко я бачила в Сеулі. Нехай це маленькі нюанси, але саме вони додають книзі реалізму.


 

Отож, історія завершена, і ми тепер можемо зосередитися на романі "Зроби мені боляче” і чекати наступну новинку! Дякую усім, хто читав “10 ранку в першу суботу літа”! Залишайтеся зі мною!



 

Нагадую, що більше новин від мене у моєму телеграм-каналі.

 

Моя сторінка в інстаграмі

Моя сторінка в фейсбуці

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Dark Overlord
29.11.2023, 22:10:32

Устино, не знав куди Вам написати, тож пишу сюди.
Вельми вдячний Вам за рекомендацію мого твору! Я приємно вражений, що Ви так вчинили, хоча я навіть не просив!
Дякую, дякую і ще раз дякую! =)
Піду відкоркую пляшку вина! =Р

Показати 10 відповідей
Dark Overlord
30.11.2023, 15:45:29

Устина Цаль, От Ви й допомогли мені вирішити дилему) Зроблю оновлення))) Дякую, Устино! =)

avatar
Оксана Кіс
28.11.2023, 13:27:17

Книга просто шикарна,ніжна.Кохання Вікторії одержиме,а може вона просто однолюбка.Але ,як би там не було ,саме наполегливість Вікторії допомогла їй остаточно і безповоротно завоювати серце Ніла.Дякую,Устина,що виклали книгу.

Устина Цаль
28.11.2023, 15:31:12

Оксана Кіс, Дякую, Оксано, за активне коментування і підтримку❤️

avatar
Іра Сітковська
28.11.2023, 12:18:43

якби не одержимість( наполегливість) Вікторії - то й історії кохання б не вийшло)))

Устина Цаль
28.11.2023, 15:30:43

Іра Сітковська, Це правда))

Дякую за неймовірні почуття під час читання та від прочитання вашої книги! Дерево гінкго білоба ростуть і у нас. Натхнення та творчих злетів!❤️

Устина Цаль
28.11.2023, 15:30:35

Наталья Русанова, Цікаво, знатиму тепер, не бачила цих дерев у нас)
Дякую❤️

avatar
Іра Сітковська
28.11.2023, 10:19:04

Дякую за книгу!) що все ж її виклали! Вона особлива своєю Атмосферою!)

Устина Цаль
28.11.2023, 15:29:57

Іра Сітковська, Дякую, що читали й підтримували героїв❤️

Інші блоги
Бдсм має правила (анонс)
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Дві зустрічі в одному розділі…
Привіт, любі ⭐️❤️ Оновлення "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" заплановане сьогодні на 18:00 ❤️ У цьому розділі буде аж дві неочікувані зустрічі ✨ Але не буду сильно кидати Вам спойлер, просто покажу візуалізацію
Мода і потреба
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
Відгук-рецензія.
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
❤️ Коли кохання звучить крізь час ❤️
Долучаюся до літературного флешмобу «Мелодія кохання» та щиро дякую організаторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ за натхненну можливість розповісти про історії, у яких любов стає голосом душі. Для
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше