Завершення "Хронік" та плани на майбутнє!

Ось і підійшла до кінця трилогія присвячена пригодам Тана та його друзів, що опинилися у такому небезпечному, але по своєму, прекрасному світі. Написання хронік забрало багато  сил та часу. В якийсь момент, я навіть хотів перейти на "темний бік" (любовні жанри), але світло перемогло, тож я вирішив продовжити й довести серію до логічного кінця та надалі розвиватися у фентезійних жанрах. 

Сподіваюсь, я зміг дати відповіді на всі основні питання, що виникли у вас під час прочитання Хронік і серія обов'язково отримає продовження, але згодом, зараз, я працюю над двома новими книгами.  Публікацію першої, я планую почати через один-два місяці на цій сторінці, а от друга, вже публікується під псевдонімом Влад Вірт та бере участь у  конкурсі "кіберпанк". Буду вдячний усім, хто підтримає мене в ньому.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 "У чужих таємницях, багато лиха", але тільки тепер, коли вже  пізно, я почав розуміти правдивість цієї приказки.
 То була одна зі звичайних місій, яких сотні у Грі. Я прибув до локації сірих кварталів у пошуках входу до підземного міста й хоч часу у мене було обмаль, але крик НПС про допомогу,  звучав настільки реалістично, що змусив мене одразу зміни   свої плани. Оскароносна гра неігрових персонажів говорить, лише про одне, ти став свідком надзвичайно рідкісної, чи навіть унікальної місії. Повз таке не проходять, тож і я, не став   вийнятком.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Підкажіть будь ласка по хронікам, книги пропали з сайту в момент читання, їх буде перевиставлено?

Показати 2 відповіді

Зорін Андрій, Чекатиму перевиставлення, занадто люблю серії, тому зачекаю)

avatar
Айрін Ван
25.11.2023, 19:26:43

Вітаю із завершенням трилогії. Я також надаю перевагу фентезі, хоч і бувають різні моменти. В будь-якому випадку процвітання вам саме в улюбленому жанрі.

Зорін Андрій
25.11.2023, 19:37:12

Айрін Ван, Дякую за підтримку!)

Інші блоги
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили) 2
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Інтерв'ю після глави 2 Ведучий: Любомире, почнемо з головного. Як пройшов перший день у новій школі? Любомир: Планував
Про себе.
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
Нова книга, нова пригода!✨️
Чи пам'ятаєте ви той момент життя, коли ви твердо вирішили, "від сьогодні я більше не буду таким/такою. Я стану іншим. Стану найкращою версією себе, а тоді перевершу і її"? Головний герой книги "Мер твого сердечка"
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше