#підбірка_книг 2 Із Не художньої літератури
Привіт. Усім бажаю гарного недільного вечора)
Блог написано у рамках флешмобу Інни Турянської #підбірка_книг
Сьогодні вирішила поділитись з вами своїм читацьким досвідом власне із не художньої літератури. Сподіваюсь, що із переліку моїх симпатій ви оберете для себе саме ту книгу, яка стане вам у нагоді)
Вирішила об’єднати книги у групи, щоб зручніше було орієнтуватися.
Із літературознавства
Єва Ромік “А давайте напишемо роман?”
Книга стане у нагоді для поціновувачів теорії літератури, зокрема для тих, хто знається або ж має бажання добре розумітись у літературних жанрах, орієнтуватись у тексті з наукової точки зору та уміти аналізувати структуру будь-якого тексту, який ненароком потрапить до ваших рук)
У книзі Єва ділиться власним авторським досвідом, а книг у творчому доробку авторки вже чимало. Саме тому переконана, що до мудрих порад Єви варто дослухатись, якщо звісно маєте на меті стати грамотним читачем або ж успішним автором.
Книга цінна тим, що у ній зібрано відгуки та рецензії на твори авторів Букнет. Для Єви цей різновид роботи став уже на рівні професійного.
Єва - дуже сильний рецензент. Завжди справедливо указує на сильні та слабкі сторони авторської роботи, окремо розглядає індивідуалістику твору та ділиться власними читацькими враженнями від книги.
Отож, якщо бажаєте дізнатись думку професіонала або ж навчитись писати рецензії професійно, однозначно варто познайомитись із науковою діяльністю Єви і, якщо вистачить сил та натхнення, написати власну наукову працю)
З історії та історичної аналітики
Лео Нур “Незалежність торгом дана”
Добрий десяток років тому переважна більшість українців святкувала цей день з певною іронією та сарказмом. Для декого це був лише привід, аби щось відсвяткувати. Мало хто розумів або ж не хотів усвідомлювати істинну суть цієї дати. І до кожного із речень цього абзацу можна додати вставне слово “на жаль”.
У книзі автор доступно пояснює та ділиться власним розумінням того, якою ціною Україні було дано незалежність. Пригадались слова Максима Рильського: ”Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього”. Історію варто вивчати і повторювати вивчене, адже на кожному етапі свого дослідження можна знайти щось нове.
Лео Нур “23 серпня Не день визволення Харкова”
Дане наукове дослідження є переконливим доказом того, що там “на болотах”, як завжди, все іде (НЕ) “за планом”.
Із психології
Андрій Андрійчук “Психологія здорової людини”
Книга стане у нагоді не лише для любителів психології, а також стане корисним помічником для людей, які прагнуть бути психологічно здоровими.
У своїй книзі автор ділиться власним розумінням поняття психології як науки та дає роз’яснення чинників, що впливають на психологічне здоров’я людини; пояснює природу людини та яким чином формується психіка людини. Таким чином, книга зацікавить свого дуже розумного читача.
Андрій Андрійчук “Соціоніка як наука” — книга наразі у статусі “заморожена”, але варта уваги. Дуже сподіваюсь, що автор знайде час та сили, щоб порадувати своїх читачів цікавим продовженням і цим самим змінить статус книги на “повний текст”.
У книзі автор дає своє бачення понять соціоніки як науки, логіки та її різновидів. Це була перша книга, яку я прочитала на Букнеті із не художньої літератури.
Дякую, що дочитали цей блог до кінця. Маю надію, що зі списку знайдете для себе щось цікавеньке і поповните свою скарбничку хоча б однією із запропонованих книг)