Додано
11.11.23 20:46:29
Реальність/фантастика. №2
Історія потроху знайомить читачів і Тео з новим світом.
Головний герой книги «Екстремофіл» ще не знає всіх проблем екології, які настали, але вже бачив кіборга, чув про речовину, що розв’язала проблему збереження енергії, а сьогодні познайомився зі ще одним дивом — роботом-бджолою, що виконує функцію вимерлих у регіоні комах, проте... фундамент для майбутнього закладається сьогодні.
Наразі ведуться різні озробки:
Багато з того, що колись вважалося фантастикою, вже стало нашою реальністю. Те, що неможливо сьогодні, можливо, буде втілено в життя завтра.
Підписуйтеся на мою сторінку в інсті.
Алан Кервін
532
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, любі читачі! ❤️ Серед такого сонячного літнього дня вирішила зробити для вас одразу два подарунки ☺️ Перший — книга «Зухвала для мафіозі» буде безкоштовною. Хоча в мене є можливість зробити
Вітаю з цим важливим для нас усіх святом! Навіть, якщо ти старше за жовтий корпус Унверситету Богомольця(не точно) варто періодично оновлювати знання про Основний Закон!
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
«Я (не) спік інгліш» вже повністю опубліковане, як я і обіцяла. Хто чекав на завершення, щоб прочитати – запрошую. ♥️♥️♥️ Хочу дещо додати і прояснити. Я пишу оповідання, які не є 100% правдою. Це
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже багато написано з приводу важливості бджіл, навіть є теорія, що якщо вони зникнуть, то і все життя на планеті зникне. Дуже цікаво з точки зору причинно-наслідкових звʼязків ))) така собі Теорія хаосу )
Дякую
Алан Кервін, І правильно!
Ти живеш в інтернеті? Де і коли ти це все відкопуєш?
Dana Boiko, ти ж знаєш, що фоном я завжди щось слухаю =)
Якби мені робота - бджолу для клінінгу )))
Алан Кервін, Для всіх місць , не люблю прибирати)
Вже другий день зустрічаю в стрічці новин, що в Південній Кореї промисловий робот задушив техніка, прийнявши його за ящик з овочами. Як так сталося, де відбувся збій — невідомо, але людина загинула.
Елена Клименко, загиблого шкода.
Здалеку важко давати оцінку. На місці спеціалісти розберуться, що трапилося.
Фантасти придумують неймовірні речі, а техніки-винахідники втілюють у життя)))
Ви праві, вже багато того про що писали раніше здійснилося.
Літальні та підводні апарати, зброя, гаджети 100 та й 50 років тому люди ц найамбітніших мріях не могли таке уявити )
Alesia, люди вигадливі)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати