Додано
05.11.23 07:54:12
Гайда грішити
Слава Україні!
Доброго часу доби!
У мене тут новинка, а вони сплять)))
Уже час до забави.
Поїдемо на Львівщину, у славне місце Дрогобич.
Місто моєї бурхливої юності. Там зустрінемо до біса симпатичного поліціянта, який покарає нас)))
Ну, ми може відбудемося легким переляком, а от головна героїня таки перестрашиться.
Щодо цієї книги у мене надзвичайно грандіозні плани, про які нині ліпше помовчати, тому що спочатку їх потрібно реалізувати, тільки потім кричати, яка я молодець. Одразу попереджую – налаштовуйтеся на довготривалу подорож. Такої ні у мене, ні у вас зі мною ще не було.
А поки що, давайте просто ГРІШИТИ!
Усім гарної днини. Зустрінемося на сторінках книг.
І хай згорить москва.
Інна Камікадз
5927
відслідковують
Інші блоги
Вітаю любі читачі, сьогодні на книгу «Мама для доньок фермера» діє знижка 20%! ❤️ Це тепла сімейна історія про батька-одинака та невпевнену в собі героїню, яка в один день втрачає роботу, коханого, а невдовзі
Всім привіт! Не пропустіть гарячу знижку! Він - жорстокий бандит, а вона - лікар. Він забирає життя, а вона - рятує. Вона побачила те, чего не мала і тепер у нього наказ її вбити, але він замість цього пропонує угоду - заміжжя
Дівчата, не пропустіть гарячу знижку на повний текст! Владний, жорсткий, небезпечний, сам собі влада та закон. Такому не відмовляють. Ніколи! А вона ризикнула. Бо заручена з іншим і їй байдуже на його владу та гроші. Але його
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
✨️Доброї ночі, дорогі читачі! Перед сном маю для вас приємну новину. ❤️ На книгу «Вечір, який змінив усе» зараз діє знижка. Якщо ви давно хотіли познайомитися з цією історією, зараз чудова нагода. Бажаю

23 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиГрішити?
Це можна, це я люблю)))
Рвадік, Смерть ворогам!
Ой, хтось вже не дочекається свого покарання )))
Alesia, Гріх може бути солодким, як і покарання))
О, Дрогобич по сусідству з моїм рідним Трускавцем) Я вже в передчутті цікавинки...
Буде присутній галицький говір?
Oksana Pitsyk, Буде, але я не хочу ним зловживати, бо всі ми з різних куточків України)
Дрогобич-буквально 2 тижні тому була)
Шкода, гарного поліціянта не зустріла))) Знала б про книгу- краще б дивилася:-)))
П.с. Горить палає, з карти зникає!!!!!
Halyna Shchyrba, а ви будете тамувати голод гарними емоціями)
Була на вихідних у цьому славному містечку :)
Шаграй Наталія, бо Україна гарна)) І не помічає цього лише той, хто не хоче бачити)
Нехай все вдасться! Початок інтригує!
Світлана Буйволенко, Дякую вам)
Ой,грішна я,грішна...!!! ❤ І най горить-палає!!!
Олена Гушпит, Всі ми грішні)
Запрошуєш грішити у декілька етапів?)))
Інна Камікадз, ти впораєшся! Я в тебе вірю.
Вітаю з новинкою! Успіхів!)
Таня Толчин, Щиро вам дякую )
Львівщина, так і до мене доберешся.
Інна Камікадз, Ну то гайда, до Станіслава (Франківська).
Мммм, та з таким поліціянтом гріх не згрішити, он який красень!!!)) І нехай палають наші серця жагою до перемоги, а наші вороги нехай згорять у пеклі!!!)))
Анна Багирова, от інаша героїня подумає: "А чого ж не грішити?")))
Інно, з вами грішити то одне задоволення))), а те, що грішити будемо довго, то ще краще))) Ваші книги, для мене, це просто заспокійливе без пігулок))) читаю і насолоджуюся!!! А негода, що накриває нашу Україну хай іде на москву, як не горить, так хай хоть затоне.
Людмила Майдан, ой, довго, бо книга дуже насичена подіями
Мало. Хай палає вся московія!!!!
Лариса Гаврилюк, вся до тла, бо вженема сили дивитися на біль матерів, дітей, дружин
Хай згорить чим швидше!
Вам натхнення і легкого пера, а нам терпіння в тому нестерпному очікуванні!
Albina Kysil, дякую)) Лишень сподіваюся, що все задумане вдасться)
Не думала,що прийдеться грішити,але з Вами я за любий кіпіш. Легкого пера.
Oksana Deineka, ми чуть-чуть згрішимо)
Вітаю з новинкою, яку особисто я, з нетерпінням чекала - крім того, що сюжети у вас неповторні, то ще й в ваш стиль письма закохана давно і безповоротно.
Хай московія горить, а наші вітри розвіють і попіл, щоб і сліду не залишилося.
Татьяна Пивторак, тільки про те і мрію. Нехайби ці вітри розвіяли попіл московського свинарника
Ох Інно, ну й інтригантка,все гаряченьке та солоденьке!!!Як тут не згрішити...)))
Віта Головань, з печі і до столу))
Ну от нарешті я підглядатиму з-за паркану за розвитком подій, як добрий сусід )))
Nata M, інколи сусід - то найперша допомога в критичній ситуації)
Як завжди все подаєш гарячим!) ❤️❤️❤️ І хай горить-палає до тла!!!
Вера, а я з печі і на стіл)
Я вже чекаю з нетерпінням! В таку погоду тільки й насолоджуватися книгою. Хай горить палає!
Svetlana Mischenko, у нас нині мало не кожного вечора штормове попередження. Дуже сильні вітри
Любов, з перших рядків ❤️❤️❤️. Дякую, Інно❤️ Легкого пера, і нехай нічого не заважає творити.
Венера Савмар, життя було б нудне, якби нічого не заважало) Крім того, ті приключки все одно мене знайдуть)
Героям Слава!
Та вже почала грішити))) тільки 'тссс, нікому))))))
Reader Lana, я могила)
Бажаю успіху у всіх починаннях! І нехай згорить!
Єва Ромік, після учорашньої тривоги я була ладна сама її підпалити. Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати