Додано
03.11.23 11:22:18
Питання до авторів з досвідом.
Всім привіт. У мене виникло питання до авторів з досвідом.
Як ви вийшли на зворотній зв'язок з читачами?
Як ви набирали підписників?
Можливо є охочі прочитати мою книгу та написати відгук?! Я в замін можу поділитися враженням від вашої книги.
Буду вдячна за будь-які поради та коментарі!
Анастасія Чепіжко
32
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, любі мої читачі! Запрошую вас познайомитися із новою історією про вже знайомого вам героя декількох моїх творів у жанрі міського фентезі Матагота. Містичне минуле не хоче відпускати його, знаходячи нові завдання
- Що робити, коли не подобається написане? - спитав мене знайомий. - Сюжет наче цікавий і оцетакповороти є, а герої наче з картону. Я не бачу їх живими людьми. У тебе таке буває? -У всіх буває. - І що ті всі роблять? -
Друзі, у мене виникли проблеми із завантаженням фото.
Раніше користувалася https://postimages.org/ , сьогодні ж мені не виходить опублікувати жодне фото.
Які ви ресурси використовуєте?
Слава Україні! Зараз вам на вечір підкину кнедлика і згадаєте молодість, як я учора. Отож, діло було. Учора зранку я смажила млинці своїм хлопцям на сніданок. Роблю я це діло не часто,
Як часто ми знаходимо вади та недоліки в інших, сперечаємось на порожньому місці і засуджуємо чужі дії, замість того, щоб робити щось своє? Думаю, кожен бачить наслідки пихи в своїй професійній сфері, коли ти точно
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗворотній зв'язок, якщо ви маєте на увазі коментарі, з'являються тоді коли історія викликає у читачів емоції. І не важливо які вони позитивні, чи навпаки негативні. Навть більше, саме незгода читача з діями героїв викликає найбільше коментарів. А далі вже бажання автора зав'язувати з читачами розмову чи ні.
Щодо другого питання, то перш за все набір підписчикив набирається завдяки регулярній, бажано щоденній викладці проди та виносу історії за межі Букнету. Це соціальні мережі. Наприклад у багатьох авторів є власні творчі групи у яких вони залюбки публікують пости про книги інших авторів. Є тематичні групи. Тік-ток та інста мають свою систему розповсюдження де автору навіть не треба когось шукати, а достатньо просто викладати інформацію про свою книгу.
Щодо взаємочитання, то на першій книжці воно дійсно може допомогти автору. Але не набором читачів, а розумінням яки помилки допускає автор у тексті. Якщо ж це вже не перша книга, то від взаємочитання буде лише суцільна шкода.
Ганна Зюман, Зрозуміло, дякую за ваш коментар❤
Не знаю чи два з чимось роки - це досвід. Але займатися взаємочитанням нікому не раджу. Налистування і переказ книги рівня старанного школяра вам як автору нічого не дасть. Так ви лише віддаляєтесь від своєї аудиторії. Спілкуватись з колегами можливо і потрібно,тільки краще не в блогах. Це руйнує "четверту стіну" між історією і читачем. Що дуже зрідка йде на користь. Але блоги модна використати для того,щобпоказати читачам, які підписані на Букнет, але не підписані на вас, саме ваші книги. Адже сюди приходять саме читати худліт. А не для того.,щоб дізнаватись про фахові заморочки авторів. Ну є ще всякі соцмережі є. Там теж можна показувати результати власної творчості. Тобто ви пишіть, ставте релевантні теги, щоб вас правильно показував пошуковик, робіть цікаві анотації. І власне книги пишіть. Цього цілком досить )
Анастасія Чепіжко, Нема за що.Зараз багато інфоциган. В тому числі й тих, хто запевняє, що може навчити початківців, як треба писати. Тож ви просто могли десь почути що обов'язково треба план і графік. І що від нього не можна відходити. Тоді як в реальності так працює лише частина авторів. і це не добре і не погано. Просто це їхній випадок. А він не обов'язково ваш. Ви можете належати не до умовних архітекторів, а до так званих садівників - авторів, які вирощують книгу так, як вона росте. а не будують за планом )
Вам дали хороші поради. Від себе можу додати: допишіть до кінця і опублікуйте хоча б одну книжку. Мало кого з читачів приваблюють незавершені книги початківців, бо ж люди вас не знають і не впевнені, чи допишете ви щось взагалі. Подружіться з іншими авторами, читайте і коментуйте їхні книжки і блоги, тоді вас запам'ятають.
А Ви не шукайте його, той з'язок)) Ну просто не ставте собі таку мету. З головою пориньте у Вашу книгу, пишіть її проживаючи та відчуваючи емоції героїв , багато працюйте над вдосконаленням написаного, працюйте над помилками. Та просто побільше пишіть. І блоги про свою творчість обов'язково пишіть і побачите як Ваші читачі самі вийдуть з Вами нп зв'язок, бо цікаво, бо захоплює стиль автора! Можливо не з першої книги але Вас обов'язково помітять і будуть читати. Просто букнет це як великий базар де кожен пропонує найсвіжіше і найсмачніше))) тому треба багато зусиль докладати і результат обов'язеово буде.
І ще момент! Неслухайте усяких негативно налаштованих осіб))
Лада Астра, Дякую
1. Перші ваші читачі в більшості - це такі ж автори як ви. Просто походіть почитайте інших і залиште їм коментарі. Зайдіть у новинки, напишіть "Вітаю з новинкою". Три слова, але це підтримка яку ви даєте іншим і отримуєте від інших.
2. Сторінка нова, тому вам треба назбирати аудиторію. Поставте популярні теги, які відносяться до вашої книги. Пишіть блоги з цитатами і прямим посиланням на книгу. Один розділ - один блог.
3. Інколи проводяться марафони відгуків. Можете спробувати.
4. В самих розділах, після тексту заведіть звичку щось питати у читачів чи щось розповідати від себе. Тоді читачі будуть відповідати вам. (в платних книгах потім треба буде прибирати)
Тут в більшості дуже дружелюбна атмосфера. Здебільшого немає ВЗАГАЛІ хейту новичків що від авторів, що від читачів. Менше слухайте дурниць і більше пишіть)
Анастасія Чепіжко, Захочете, оберете самі щось) Удачі з книгами)
До слів Юлії Богути можу лиш додати, що ведіть блог: розповідайте про свою творчість, пишіть якісь цікавинки сюжету, робіть візуали. Ваш читач знайдеться) Успіху й натхнення)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати