Нехай ніч буде спокійною...

Чудові мої... Вже завтра новий розділ мого роману "(Не) відлітай, татку!". Події та мотивація вчинків героїв поступово розгортаються перед читачем. Та скільки ще попрелу поворотів долі...

Я мрію, щоб писали ми це і читали не вночі, поки тривоги. А під ясним і мирним небом... у затишній і теплій оселі. А поки зігрівайтеся зі мною душевним теплом, яке опановують герої книги...

О! Геть забула! Взяла читати кілька книг різних авторів. Не знаю, коли ще прочитаю, та кажуть, що "Правила кохання" - дуже цікава історія кохання. Якщо вже читали, поділіться відгуком)))

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тетяна Маркова
22.10.2023, 00:15:59

Нехай так і буде,мирної ночі)!

Тетяна Маркова, Дякую!

Дякую, Приємного читання. Тихої ночі!

Лана Цисаревська, Дякую!

Інші блоги
"Курортний роман" - Івент на Букнет
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Перший інтим
Якщо дівчина сама пропонує інтим, це норм? (для моєї книги)
Дякую за рекомендацію❤️
Сьогодні Ляльковод отримав рекомендацію від Ірини Скрипник. Це неймовірно надихає, особливо коли отримуєш її від автора, який досвідченіший, ніж ти сам.
оновлення книги...✨
Новий розділ книги "Дихати(не)тобою" уже на сайті. І там справжнє скло... Емі була готова повірити, що Максим справді зняв обручку заради неї та їхнього майбутнього. Вона приїхала до нього в офіс, але за дверима
Сьогодні відпочиваю...
... Ну майже. Я все ще продовжую займатися редагуванням: Південна Корона (як мені здається) повністю відредагована; Перегони на почуття і DREAM зараз редагуються; Вхідний виклик і Піймати сталкера —
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше