Вже бачили новинку?)))

Мирної нам всім ночі! Вже бачили мій новий роман "(Не) відлітай, татку!", що стартував учора? І завтра буде нова глава)))

Як завжди, цікава ваша думка про стартову главу та обкладинку. Це вже не перший варіант. І наче подобається, а наче й можна ще варіанти пошукати. А ви що скажете?))

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

І бачили, і читали. Цікавий твір! А обкладинка, я вже писала, гарна. Підходить.

Ксенія Демиденко, Дякую!)

Інші блоги
"Курортний роман" - Івент на Букнет
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Перший інтим
Якщо дівчина сама пропонує інтим, це норм? (для моєї книги)
Дякую за рекомендацію❤️
Сьогодні Ляльковод отримав рекомендацію від Ірини Скрипник. Це неймовірно надихає, особливо коли отримуєш її від автора, який досвідченіший, ніж ти сам.
оновлення книги...✨
Новий розділ книги "Дихати(не)тобою" уже на сайті. І там справжнє скло... Емі була готова повірити, що Максим справді зняв обручку заради неї та їхнього майбутнього. Вона приїхала до нього в офіс, але за дверима
Сьогодні відпочиваю...
... Ну майже. Я все ще продовжую займатися редагуванням: Південна Корона (як мені здається) повністю відредагована; Перегони на почуття і DREAM зараз редагуються; Вхідний виклик і Піймати сталкера —
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше