Кіберпанк. Морочист. Спойлер
Вітаю, товариство.
Книга "Морочист" пишеться. Бачу, її вже вподобали пошановувачі фантастики й кіберпанку на Букнет. Це мене дуже тішить.
Нагадую, що "Морочист" бере участь в конкурсі з кіберпанку.
Додам трохи спойлеру.
Уривок-спойлер:
Вулиця Схимників у десятому районі «Смарагду» називалася так не випадково. Якщо раніше, в далекому минулому, так називали ченців, які давали непорушну обітницю дотримуватися правил певної поведінки, то нині це слово набуло дещо деформованого значення. Релігій у «Смарагді» було безліч. Що не район – якийсь свій різновид поклоніння тому чи іншому божеству. Але саме мешканці десятого району були справжніми фанатиками своїх вірувань, які вони вважали істинними й первинними. І Богом у них був Розум.
Чистий, перший, той, що створив людину власне людиною, виділивши її з біологічної маси всесвіту й вклавши в череп мозок, що зумів осягнути різноманітність світу, зрозуміти його й підкорити. Якби я не був таким цинічним, то, можливо, побачив би щось ірраціональне й божественне в схимницьких поглядах. Але я бачив лише фанатичних науковців, які створили свою секту, працюють з різними механізмами й вдосконалюють технології на грані дозволеного. Десятий район був збіговиськом «божевільних науковців», які возвели в ранг Бога власне раціо, Розум, і по-своєму йому поклонялися.
Як і в давні часи, вони мали свої знаки та одяг, що вирізняв їх від інших. Біля бару «Спектр» просто на тротуарі прилаштувалося кілька дивовижних транспортних винаходів мешканців цього району – один другого кращий! І, я вам скажу, жоден мобстер їх не зачепить. Бо ніхто не хотів втратити кінцівку або лишитися без очей, а інколи - й без голови. Бувало таке. Взагалі, схимців сторонилися всі, бо вони були непередбачувані.
У барі «Спектр», куди я зайшов, лишивши «Ендрю» за порогом, схимці (чи не було це поєднанням слів «схимник» та «науковець», раптом подумалося мені?) як їх називали поза очі, сиділи кількома компаніями за столиками і стиха розмовляли.
Зелений комбінезон, знак стрічки Мебіуса на грудях, круглі фотохромні й завжди діоптричні окуляри на носі – таким був переважно вигляд схимця. На мене ніхто не звернув уваги. Я пройшов до стійки і вмостився на високій крутилці, замовив бородатому кругловидому бармену склянку води.
Він глипнув на мене понад круглими смішними окулярами, які з’їхали на кінчик носа (теж належав до схимців), а потім поставив на стійку склянку з водою і поклав переді мною залізний ключ.
- Другий поверх, кімната вісім, - проговорив тихо, але так, що я почув.
Запрошую «Підписатися» на моїй сторінці, додати книгу до бібліотеки й читати. Критику сприймаю спокійно.
Маю вже профіль у Тік Ток: Oskar_Blast_Writer
В YouTube: Оскар Бласт. Автор фантастики
В Інстаграм: Оскар Бласт
Сторінка на Фейсбук Оскар Бласт, письменник
Прошу приєднуватися.
Мирного вечора.
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДобрий вечір. Дякую за спойлер) Дуже сподобались Ваші коротенькі відео. Особливо усміхнулись мені слова: "Читати модно! Читай українською!", а у тік-тоці у одному із відео неочікуваним став український стиль кіберпанку. Взагалі всі відео дуже влучні і круті) Подобається також фраза "бог і шаман віртуальних систем". Під час читання Вашої книги одразу кидається у очі, що пише рука досвідченого автора і це далеко не перша його книга)
Оскар Бласт, Сподіваюсь, що колись знайдете слушний момент і познайомите своїх читачів зі своєю ранньою творчістю)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати