New! У полоні Еміратів

Дорогі мої читачі♥ Після 1,5 місячної перерви на Букнет хочу повідомити Вас про своє повернення з новою книгою.

10 місяців тому були опубліковані “Принцеса Еміратів” та “Прокляття роду Нахайян”, які отримали велику кількість любові та підтримки від Вас. Історія Катаріни не залишила нікого байдужим і подарувала мені незабутній досвід, адже я отримала свою першу аудиторію, як на Букнет так і в ТікТок. 

Довгий період часу я була впевнена, що стала заручницею цієї книги, але моя Муза допомогла мені вийти з цього стану. Після багатьох обговорень ми з нею дійшли до того, що сьогодні я готова представити Вам книгу під назвою

“У полоні Еміратів”

Анотація: Мені обіцяли роботу покоївки у одному з найдорожчих готелів: Бурдж-аль-Араб. Про таке можна було тільки мріяти двадцятидворічній дівчинці з маленької провінції. І я без роздумів погодилася. Щоправда, тоді я не знала, що мене далі чекатиме. 

У той день, коли я потрапила в руки торговців людьми, моє життя перевернулося з ніг на голову. Я втратила все. Більше не було мене ні як особистості, ні як вільної жінки. Мене готували у подарунок для якогось вельможи, який мав стати моїм новим господарем.

 

У своєму ТікТок (@authorzh) я час від часу публікую буктрейлери або естетику до книг. Сьогодні хочу поділитися відео, яке зроблено спеціально для цієї історії: https://www.tiktok.com/@authorzh/video/7287490088165018886?_r=1&_t=8gKmatMAc0z

Я намагалася зробити все, щоб книга “У полоні Еміратів” була унікальною та такою, що зачепить саму душу. На Вас чекатимуть жорстокі випробування, інтриги, розчарування та неймовірна історія кохання, яка вистоїть усі незгоди. 

Коли вона буде? Наразі готові перші 100 ст. Думаю, що якщо все буде добре, то до кінця жовтня я її закінчу. Публікація запланована на початок листопада, бо незавершені роботи не люблю оприлюднювати. 

Що ж, я рада, що нарешті змогла Вас повідомити про те, що мене не перший місяць приємно хвилює).

 

P.S. Якщо серед читачів є мої колеги юристи, то хочу привітати Вас з нашим професійним святом. Бажаю Вам успіхів у цій нелегкій ніші та професійних перемог

P.S.S. Хто читає мій слеш, то хочу зазначити, що робота “MASCULINITY” не закинута. Я над нею також працюю і представлю її після “У полоні Еміратів”.

 

Зараз я сподіваюся на Вашу підтримку. Звичайно, що вперше чергу, я пишу для душі, але фідбек моїх читачів завжди дарує натхнення. Я Вас дуже сильно люблю і хочу вже якомога швидше повернутися зі щоденними публікаціями, за якими дуже скучила. 

З любов’ю, автор Zhelizna

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тетяна Катаєва
17.10.2023, 20:21:24

Вітаю. Успіхів вам ❤️

Zhelizna
17.10.2023, 20:44:35

Тетяна Катаєва, Дякую❤️

avatar
Amara
08.10.2023, 20:01:53

Вітаю з новою книжечкою! ❤️
Це завжди так приємно, що знайомі тобі люди не стоять,а далі рухаються і отримують задоволення від цього. Тому бажаю подальшого натхнення, удачі і величезну кучу вдячних читачів!
І також зі святом тебе! ;)

Zhelizna
09.10.2023, 10:30:58

Amara, Дякую♥️♥️♥️. Мені дууже приємна твоя підримка)

avatar
Марина Моргун
08.10.2023, 12:07:29

Вітаю! Яка чудова новина! Чекаємо дуже- дуже-дуже!

Zhelizna
08.10.2023, 12:19:27

Марина Моргун, Дякую, мені дуже приємно♥♥♥

avatar
Julia Stratiichuk
08.10.2023, 11:52:47

Чекаємо з нетерпінням на нову роботу!! :)

Zhelizna
08.10.2023, 11:54:40

Julia Stratiichuk, Моя муза♥♥♥, завдяки тобі я так активно працюю)

З поверненням, впевнена, що ця робота буде неймовірною і атмосферою нагадуватиме перші книги з циклу Еміратів)) Натхнення тобі та твоїй Музі.

Zhelizna
08.10.2023, 11:05:04

Валерія Оквітань, Дякую, ми стараємося♥️♥️♥️

avatar
Софія Вітерець
08.10.2023, 11:00:03

Ооо, чекатиму))) Натхнення)))

Zhelizna
08.10.2023, 11:02:37

Софія Вітерець, Дякую♥♥♥

Інші блоги
Знижка на столичного красеня і сільську колючку.
Привіт, мої хороші. Сьогодні знижка на одну з моїх улюблених книг. "Моє Чудо-висько." Веселі, харизматичні головні герої , протистояння характерів, шалена пристрасть
Свято у нас, а подарунки для вас!
Привіт, мої любчики! ❤️ Сьогодні моїй старшій донечці виповнилося 14 років! Час летить неймовірно швидко, і от моє маленьке мишеня вже така доросла дівчина))) А яке ж свято без подарунків? Тож сьогодні подарунки
Невелике пояснення до книги. ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
І знову Знижки!
Приємні знижки на дві книги: 25%! Книги теж приємні)) А повчальні які! Особливо ця: Ніколи не їжте нічого в чужому світі! Тим більше, якщо це оранжерея Повелителя пітьми. Перевірено! Вона просто хотіла викликати дощ. А отримала: ✨
♥️безкоштовна в процесі написання♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Нова книга під назвою «Заборонена близькість» вже почала публікуватися! Книга буде безкоштовною в процесі написання ♥️ Легка і гаряча історія для
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше