Додано
03.10.23 17:30:59
А якщо так? Нові варіанти...
Як і обіцяла, накидала ще варіанти обкладинки для конкурсної книги “Мама для штучного інтелекта”. Як вам такі варіанти?)
Зараз оновила останнім варіантом обкладинку. Та все одно чекаю на вашу думку. Бо око замилене, коли робиш сама. Вкрай треба погляд ззовні)))
Ангеліна Кріхелі
720
відслідковують
Інші блоги
Друзі, на Букнет з'являється новий вид тематичної активності авторів - івенти. Цього разу ми плануємо зібрати історії, які дарують відчуття літа, відпочинку, несподіваних зустрічей і почуттів, що народжуються там, де
Сьогодні Ляльковод отримав рекомендацію від Ірини Скрипник. Це неймовірно надихає, особливо коли отримуєш її від автора, який досвідченіший, ніж ти сам.
Новий розділ книги "Дихати(не)тобою" уже на сайті. І там справжнє скло... Емі була готова повірити, що Максим справді зняв обручку заради неї та їхнього майбутнього. Вона приїхала до нього в офіс, але за дверима
... Ну майже. Я все ще продовжую займатися редагуванням: Південна Корона (як мені здається) повністю відредагована; Перегони на почуття і DREAM зараз редагуються; Вхідний виклик і Піймати сталкера —
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти"Для штучного інтелекту" зробіть крупніше, бо буде погано читатися. Всі обкладинки не годяться. Хто головні герої? Мама, дядько чи штучний інтелект? Головного героя / героїв треба в однакових розмірах. А хто той чоловік? Коханець мами, тоді він там не потрібен, бо це не любовний роман. А якщо він створив цю кібердитину? Тоді яка його роль в цій книзі? У вас же фантастика. Мабуть все крутиться навколо кібердитини?
Перша обкладинка нічого так, але дитину треба збільшити, а маму зменшити
Наталка Черешня, Якщо то не помилка і йдеться саме про новий акаунт, а не нову книгу, то просто не пройду модерацію. І всі старенькі акаунти зможуть так само голосно порадіти))
Питання не по темі, але дуже важливій, задала пошук по Вашому прізвищу. І знаходжу дуже цікаву інформацію : Українська письменниця. Але аудіо начитки є також і ворожою мовою. Коли просила відкрити аудіо для книжки, то автор писала, що я сама роблю аудіоначитки.Тепер питання, якою мовою? Чи ще досі хочете однією дупою всидіти на двох стільцях? Що ще має статись, щоб ви були саме українською письменницею? Я зайнялась чисткою, і починаю перевіряти всіх, хто досі ще працює на ворогів і за рублі. Тільки не кажіть, що ви тим заробляєте на кораблі.яЬанато авторів припинили діяльність з літнет, припинили писати блоги на ворожій мові, а вам досі смакує?
Рома Аріведерчі, Саме фішка в тому, що ца різножанрова буде. Просто все українською) або підтримка українських авторів у їх перехідному періоді, щоб не втрачати, а навпаки нарощувати авдиторію.
У вимогах до конкурсу сказано, що жанр повинно бути видно і з анотації, і з обкладинки. Я тут не бачу ні високотехнологічного світу (і будь-якого іншого теж), ні важкого життя особистості в цьому світі. Я люблю кіберпанк. Тому умовно можу вважатися ца. Сподіваюся, відгук був корисний.
Рома Аріведерчі, Дякую. Врахую. Фон трохи змінила)))
Нехай все буде так як задумали!))) Я можливо теж приєднаюся, але десь через місяць. Хочу таки своїх драконів якщо не закінчити, то хоча б написати більшу частину
Валентина Бродська, Чудова компанія то завжди добре)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати